Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023. Polacy wśród nominowanych
Nickelodeon opublikował listę nominowanych do statuetek Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2023. To gala, podczas której młodzież wybiera idoli ze świata telewizji, muzyki, internetu, sportu i nie tylko. Szansę na wygraną mają gwiazdy z Polski, m.in. Sara James, Roxie Węgiel, Sanah, Damian Tkaczuk.
Nickelodeon Kids' Choice Awards (KCA) jest galą rozdania nagród, której organizatorem jest stacja telewizyjna Nickelodeon. Dzieci i młodzież wybierają idoli w kilkudziesięciu kategoriach, które dotyczą kina, telewizji, sportu, mediów społecznościowych i nie tylko.
Podobne
- Kto znany umrze w 2023 roku? "Lista śmierci" krąży po TikToku
- MrBeast scancellowany. Pogrążyła go afera czekoladowa
- Jake Paul z zarzutami. Zapłacił astronomiczną kwotę ugody
- "Rodzinny Biznes". Wersow rapuje z Bedoesem: "Mam wyj***ne na fejm"
- Young Leosia usłyszała o łóżkowych podbojach Błońskiego. Oto reakcja
Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023
Finał plebiscytu będzie miał miejsce w Microsoft Theater w Los Angeles. Wydarzenie odbędzie się w nocy z soboty 4 marca na niedzielę 5 marca o godz. 1 polskiego czasu. Polscy widzowie będą mogli Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2023 w dniu 8 marca o godz. 18 na Nickelodeon. Galę poprowadzą Nate Burleson i Charli D'Amelio.
Fani mogą oddawać głosy na ulubieńców na oficjalnej stronie Nickelodeon. Wśród nominowanych znajdziemy plejadę gwiazd. Są to m.in. Jojo Siwa, Charli i Dixie D'Amelio, Bella Poarch, Justin Bieber, MrBeast, Ninja, Leo Messi, Venus Williams, Blackpink, Harry Styles.
Sześć nominacji zdobył serial "Stranger Things". Po cztery nominacje otrzymały seriale "That Girl Lay Lay", "High School Musical: Serial" i "Wróżkowie chrzestni - jeszcze dziwniejsi".
Influencerzy i influencerki z Polski nominowani do Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023
Wśród nominowanych nie brakuje artystów i influencerów z Polski. Statuetkę w kategorii "Ulubiona polska gwiazda" mogą otrzymać Sara James, Małe TGD, Roxie Węgiel, Sanah lub Kuba Szmajkowski. O tytuł "Ulubionego polskiego influencera/influencerki" zawalczą Maria Jeleniewska, Natalia Skroczek, Margarita Ishchenko, Kacper Jasper Essa i Damian Tkaczuk. Głosowanie we wszystkich kategoriach zakończy się 28 lutego.
Źródło: omediach.info
Popularne
- "Kiedyś ludzie mieli mniej". Hymn boomerów podbija TikToka
- Karty kolekcjonerskie Julii Żugaj w Biedronce. Cena z kosmosu?
- Jak długo Książulo będzie recenzował kebaby? Jego odpowiedź szokuje
- Young Leosia odpowiada na diss Fagaty. "Rozkładasz nogi w necie, żeby zarobić na prąd"
- Zranił ją narzeczony. 32-latka wyszła za mąż za chatbota
- Influencerki oszalały na punkcie zdjęć AI? Dlaczego nie jestem fanką śnieżnej "sesji" [OPINIA]
- Billie Eilish nazywa Elona Muska "żałosnym tchórzem". Biznesmen nie pomaga potrzebującym?
- Gimper wygrał z Lil Masti w sądzie. Wyrok jest prawomocny
- FAZA Friza znowu "ugotowała". Youtuberzy żebrzą o jedzenie





