Charli D'Amelio i Landon Barker. Zemsta "na eks" na TikToku!

Źródło zdjęć: © TikTok
Michał DziedzicMichał Dziedzic,02.08.2022 17:45

Chase Hudson, były chłopak Charli D'Amelio wspomniał o ich zerwaniu w piosence, nazywając ją zakłamaną. Teraz TikTokera chce utrzeć mu nosa...

Gwiazda mediów społecznościowych Charli D'Amelio i jej ukochany Landon Barker spotykają się od czerwca. Wydaje się, że w ich związku nie ma miejsca na nudę. Królowa TikToka i syn Travisa Barkera stali się ostatnio bohaterami pewnej dramy... Wszystko przez byłego chłopaka D'Amelio, Chase'a Hudsona, który wyzłośliwiał się na nią w tekście swojego nowego utworu. Co ciekawe, Hudson bardzo przyjaźnił się też z Landonem Barkerem, który teraz jest związany z jego eks.

Charli D'Amelio i Landon Barker. Zemsta "na eks" na TikToku.

Hudson i Barker byli przyjaciółmi. Obaj wystąpili w filmie Machine Gun Kelly "Downfalls High". Jeszcze na początku tego roku Hudson nagrywał muzykę w studiu ojca Barkera Travisa. Huddy był także gościem na majowym ślubie Travisa Barkera z Kourtney Kardashian we Włoszech. Wszystko zaczęło się sypać kilka tygodni później...

W czerwcu people.com poinformowało, że D'Amelio i Barker mają romans, a kilka dni później zostali sfotografowani trzymając się za ręce. Związek stał się publiczny, a Hudson nie ukrywał, że jego uczucia zostały zranione.19-latek nagrał piosenkę zatytułowaną "Wszystkie rzeczy, których nienawidzę w tobie", która zawierała zdanie o tym, że jego eks jest zakłamana i skacze z kwiatka na kwiatek. Zaznaczmy, że on i D'Amelio rozstali się w kwietniu 2020 roku, czyli dwa lata wcześniej.

trwa ładowanie posta...

"Dźgnij mnie w plecy jak gdyby nigdy nic / Nigdy się tego nie spodziewałem. Widziałem, jak robisz to publicznie, zapalasz kamerę, j*bać to / Kiepski kłamca, skaczesz z kwiatka na kwiatek, zaczynasz dramę".

Hudson zamieścił też datę premiery piosenki na Insta i dodał podpis: "Wszystkich oszukaliście, ale ja was wyjaśniłem 7/29". Następnie Barker dolał oliwy do ognia, nawiązując do dramy na swoim Insta, pisząc: "Jeśli nie możesz traktować jej dobrze, będę traktować ją dobrze dla ciebie / 23 lipca". W międzyczasie D'Amelio żartobliwie opublikowała tekst "Baby Shark" i dodała datę taką samą jak jej chłopak: "Baby shark doo-doo, doo-doo-doo-doo 7/23".

Zaraz po tym, jak kawałek się ukazał, 18-letnia D'Amelio wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widać jak Barker przytula ją od tyłu, gdy oboje dzielą się pocałunkiem.

Niezła "zemsta". Myślicie, że Huddy będzie zły?

Charli D'Amelio i Landon Barker "mszczą się" na eks TikTokerki!
Charli D'Amelio i Landon Barker "mszczą się" na eks TikTokerki! (Instagram)
Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 51
  • emoji ogień - liczba głosów: 52
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0