muzyka
Maturzyści w rozprawkach odwołali się do Ekipy (?!), Friza, BEDOESA i Żabsona. To przejdzie?
Natalia Szroeder

Natalia Szroeder i Ralph Kamiński serwują nam "Przypływy", czyli czułą balladę o miłości

Źródło zdjęć: © Natalia Szroeder / fot. Instagram, Natalia Szroeder
Anna RusakAnna Rusak,20.04.2021 11:45

Jeśli chcielibyście się dzisiaj trochę powzruszać i pokołysać, to musicie przesłuchać najnowszego singla Natalii Szroeder i Ralpha Kaminskiego „Przypływy”

bFFltsbT

Parę dni temu na socjale obojga artystów trafiło subtelne i odrobinę tajemnicze zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć Natalię Szroeder i Ralpha Kaminskiego, a wczoraj ukochana Quebonafide wstawiła kolejny kadr wraz z datą dzisiejszego dnia (20 kwietnia) i wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.

Już od północy możemy słuchać najnowszego singla „Przypływy”, a po południu na YouTube pojawił się teledysk, dopełniający całą piosenkę. Opowieść, jak i sam utwór, jest bardzo delikatna, kołysząca, a jej główną częścią są kadry, przedstawiające obejmujących się artystów na wielkiej tafli wody.

Także jeśli Wasze oczy potrzebują chwili wytchnienia, a uszy ballady, to koniecznie zobaczcie teledysk „Przypływów”

Natalia Szroeder, Ralph Kaminski - Przypływy [Official Music Video]

Co słychać u Ralpha i Szroeder?

Warto też dodać, że dzisiaj, czyli 20 kwietnia Natalia Szroeder obchodzi swoje 26. urodziny, więc to z pewnością cudowny prezent dla jej fanów! Pewnie czekają też na więcej informacji odnośnie drugiego albumu piosenkarki. Do tej pory artystka podzieliła się z nami dwoma singlami „Powinnam?” oraz „Połóż się tu” i oba zdecydowanie zwiastują, że to zupełnie nowy rozdział w twórczości artystki.

Natalia Szroeder - Powinnam? [Official Music Video]

Z kolei towarzyszący jej Ralph Kaminski też nie próżnuje. Ostatnio przy okazji premiery „Młodości” na kasecie magnetofonowej zdradził, że pracuje nad nowymi projektami. A jeśli nie widzieliście jeszcze teledysku MIUOSHA z Nosowską, który wyreżyserował Ralph, to koniecznie musicie go nadrobić!

MIUOSH - Klucze feat. Nosowska

A w ogóle wiecie, że Kwiat Jabłoni wydał eko winyla?!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Eurowizja 2022: Ruskie onuce szkalują Idę Nowakowską. "Wykonała nazistowski salut"