Zendaya

Tom Holland i Zendaya trollują fanów Marvela

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.02.2021 12:04

Jaki tytuł będzie nosiła trzecia część przygód Spider-Mana z Tomem Hollandem w roli głównej? Na profilach gwiazd Marvela pojawiły się różne tytuły nadchodzącego dzieła…

Obsada nadchodzącego filmu o Spider-Manie pośpieszyła się z prima aprillis o miesiąc. Trzy gwiazdy Marvela, występujące w zbliżającym się wielkimi krokami filmie "Spider-Man 3", postanowiły strollować swoich fanów na Instagramie. W śmieszkowaniu wzięli udział Tom Holland (filmowy Peter Parker), Zendaya (MJ) oraz Jacob Batalon (Ned Leeds).

23 lutego aktorzy udostępnili na profilach na Instagramie zdjęcia z filmu "Spider-Man 3". Na fotografiach widzimy trzech ulubionych bohaterów, którzy zwiedzają wnętrza mrocznego i obskurnego budynku. To nie wszystko, ponieważ każdy z aktorów – Tom Holland, Zendaya i Jacob – twierdzi, że ujawnił tytuł nadchodzącego filmu. Problem w tym, że na każdym z trzech profili tytuł jest inny...

Tom Holland, Zendaya i Jacob Batalon trollują fanów. Który tytuł jest prawdziwy?

Tom Holland opublikował post, w którym trzecia część przygód człowieka-pająka nosi tytuł "Spider-Man: Phone Home". Do wpisu dołączony jest komentarz aktora: "Jestem bardzo podekscytowany, mogąc ogłosić tytuł nowego "Spider-Mana". Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie, co zrobiliśmy. Pozdrawiam z Atlanty".

trwa ładowanie posta...

Zgadnijcie, co na swoim Instagramie opublikował Jacob Balaton? Tak, tytuł nowego filmu o przygodach człowieka-pająka: "Spider-Man: Home Wrecker". Nieco różni się on od tego, co widzieliśmy na profilu Toma Hollanda, prawda? Jacob wydaje się tego nie zauważać, gdyż twierdzi, że "Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zdradzić TYTUŁ naszego nowego filmu!!".

trwa ładowanie posta...

Zendaya na swoim koncie na Instagramie opublikowała post, w którym nowy tytuł trzeciej części filmu o człowieku-pająku brzmi "Spider-Man: Home Slice". No i który z trzech tytułów jest prawdziwy? Może jeden, może żaden... może wszystkie? Jedno wiemy na pewno – premiera "Spider-Man 3" zaplanowania jest na grudzień 2021 roku. Nie możemy się doczekać!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1