Najlepsze przebrania na Halloween 2021: Squid Game i dinozaury!

Najlepsze przebrania na Halloween 2021. Stań się graczem ze "Squid Game" lub… T-Rexem!

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,25.10.2021 12:15

Oto najlepsze przebrania na Halloween 2021! Za co chcielibyście się przebrać? Wiadomo, ostatnim hitem jest "Squid Game", ale mam też dla was inne opcje!

Wiecie, że już zaraz Halloween? Ach, znowu powtarza się mem "Patrz Bożenko: kwiecień, pandemia, stan wojenny i już listopad", czy jakoś tak. Mniejsza, czas leci szybko i zbliża się zabawa na 31 października. W tym roku COVID-19 nie zaatakował jeszcze tak poważnie, jak w ubiegłym, więc macie jeszcze szansę na ostatnie zabawy przed lockdownem.

Problem jest taki, że niestety na zakupy z Chin nie ma już czasu i trzeba się posiłkować lokalnymi opcjami. Nie trafimy tutaj na najciekawsze stroje, ale zdecydowanie będziecie mogli się przebrać w coś związanego z pop kulturą.

Od czego możemy zacząć? Ano od dwóch, a nawet trzech strojów ze "Squid Game"!

Prawdopodobnie większość z was oglądała już "Squid Game", a pozostali słyszeli o słynnych już grach z serialu z filmów youtuberów. Tak że nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że przebrania uczestników i strażników pewnie będą najpopularniejsze.

Przebranie strażnika polega w głównej mierze na skombinowaniu różowego kombinezonu oraz maski z kołem, kwadratem lub trójkątem.

Jeżeli posiadacie kombinezon lub po prostu różowo-czerwone dresy/wiatrówkę, to wystarczy kupić maskę z popularnego serwisu aukcyjnego. Koszt samej maski to około 40-45 złotych, a cały komplet wyniesie was około 180 zł.

Najlepsze przebrania na Halloween 2021 ze Squid Game
Najlepsze przebrania na Halloween 2021 ze Squid Game (Allegro)
Przebrania na Halloween 2021
Przebrania na Halloween 2021 (Amazon)

A może uczestnik? Może być łatwiej, bo osoby lubujące się w dresach powinny mieć do dyspozycji przedmioty, które ułatwią przebranie. Realnie potrzebujecie zielonkawego dresu, cyfry możecie sobie przypiąć. Wiecie, taki zestaw na budżecie. Na szczęście Amazon posiada całość od ręki - i prześlą wam wszystko na 29 października!

Białe trampki pod strój z Squid Game
Białe trampki pod strój z Squid Game (Cropp)

Do tego trzeba dodać także białe Vansy lub podobne tenisówki. Najlepszym wyborem będzie udanie się do pobliskiej sieciówki. Kupicie je za grosze, ale i też potem będziecie mieli w czym chodzić. Alternatywnie białe Vansy mogłyby zostać zastąpione przez Superstary.

A przebranie za "Front Mana"? To już zależy od tego, jak się ugadacie na imprezie. Zdecydowanie jest to mocna propozycja, lecz jeżeli ktoś wybierze dokładnie taki sam zestaw, to wyjdzie średnio. Jego maska kosztuje około 40 złotych, płaszcz/peleryna to wydatek od 100 do 200 zł.

Odejdźmy może od ostatnich trendów

Oto coś, co przykuje uwagę każdego na imprezie… i w bloku. Będziecie mogli denerwować każdego swoimi małymi łapkami oraz rykiem. Przedstawiam kostium T-Rexa!

Najlepsze przebrania na Halloween 2021
Najlepsze przebrania na Halloween 2021 (Amazon)

Nadmuchiwany strój dinozaura, który podbija sieć od lat. Teraz i ty możesz go mieć w domu za jedynie 250-300 zł. Naturalnie, wszystko z Amazona! Szczerze: oto kostium, który będzie hitem każdego spotkania. Nie będzie wygodnie, ale czy o to chodzi? Nah.

Może pora na dynię? xD

Przebrania na Halloween
Przebrania na Halloween (Amazon)

Tak, na Amazonie można kupić zestaw, przez który staniecie się dynią! Wygląda to kampowo, zdecydowanie nikt nie pomyśli, że się wysililiście - ale efekt "wtf" gwarantowany!

Marian!

Przebrania na Halloween
Przebrania na Halloween (Amazon)

It’s-a Me, Mario! Włoski hydraulik skaczący po grzybkach (czy jakoś tak) jest banalnym strojem, ale zawsze znajdzie się dla niego miejsce - na każdej imprezie. Pasuje dla pań, panów i wszystkich - także unisex możemy odhaczyć… dla mnie spoko propozycja!

Jednorożec...

Najlepsze przebrania na Halloween 2021
Najlepsze przebrania na Halloween 2021 (Amazon)

A kij, na koniec polecam strój jeźdźcy jednorożca. Tak, coś takiego można dostać w sieci. W kilka minut będziecie mogli_ły stać się jednością z koniem, który miał jakieś dziwne aspiracje. Co więcej mogę dodać, aniżeli powyższy obrazek?

Dlaczego Amazon?

Dlaczego tak często wymieniałem Amazona? Ponieważ na popularnym polskim serwisie aukcyjnym króluje nuda połączona z jakimiś zapyziałymi opcjami - tylko "wampir" czy "gotyk". Imo meh, więc wolałem podrzucić wam kilka innych możliwości z większej strony. Jeżeli naturalnie chcecie się nadal zdecydować na coś prostszego, to zapraszam na Allegro.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0