popkultura
Netflix nakręcił "Stranger Things 4" w miejscu kaźni Żydów i Polaków. "Oburzające"
The Office PL, sezon 2 nadchodzi!

"Nadchodzi dwójka"... w sensie The Office PL, sezon 2. Ach, to było suche

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,24.03.2022 11:00

The Office PL z sezonem 2! Co teraz? Wiemy tylko tyle, że załoga Kropliczanki wróci - prawdopodobnie z jeszcze bardziej krindżowymi żartami.

bFPdZKAz

Oglądaliście "The Office PL"? Pierwszy sezon, mimo okropnych trailerów, został przyjęty całkiem miło w środowisku recenzentów i fanów. Po prostu wszystko, co miało wypalić, wypaliło. Drugi sezon był tylko pewnikiem. Heh, może naszej rodzimej wersji uda się złamać klątwę zagranicznych wersji "The Office"?

The Office PL z 2. sezonem

Tak, oficjalnie otrzymamy drugi sezon naszej rodzimej wersji "The Office". Canal+ opublikowało nawet kilka słów od ważnych osobistości z tego uniwersum:

bFPdZKAB

Co mają wspólnego scenarzyści THE OFFICE PL i Michał Holc, główny bohater serialu? Nie specjalnie przejmujemy się tym, że możemy kogoś obrazić. Kiedy pisaliśmy pierwszy sezon nie wiedzieliśmy jak serial zostanie przyjęty, w końcu mierzyliśmy się z legendą. Teraz, kiedy wiemy, że reakcje były bardzo dobre, możemy pozwolić sobie na jeszcze więcej. W końcu, kto nie ryzykuje, ten nie pije Kropliczanki. W drugim sezonie będzie kilku nowych bohaterów, kilka bardzo ciekawych występów gościnnych, ale to co się nie zmieni to humor i sytuacje, które z jednej strony śmieszą, z drugiej każą się wstydzić za bohaterów - Łukasz Sychowicz, head writer.

THE OFFICE PL | Oficjalny zwiastun | CANAL+

Oglądam THE OFFICE PL i nie mogę się nadziwić jak świetnym jestem tam szefem - skutecznym, inteligentnym, odważnym, kreatywnym, wytrwałym, spontanicznym, wizjonerskim, a z drugiej strony empatycznym, kulturalnym, wspierającym, wyrozumiałym, z wyjątkowym poczuciem humoru. Ludzie powinni to oglądać i czerpać z takich życiowych postaw garściami. Rasowy prezes w akcji i polska myśl biznesowa w najlepszym wydaniu. Poza tym ja tu nie tylko gram, ja równolegle uczę się jak robić biznes i jeszcze mi za to płacą. I później, jak aktorstwo mi się znudzi, to odnajdę się w każdym korpo i to bez ścieżki kariery, od razu na szczycie - Piotr Polak, czyli Michał Holc, prezes firmy Kropliczanka, główny bohater serialu.

The Office PL z sezonem 2!
The Office PL z sezonem 2! (YouTube)

Kiedy premiera "The Office PL" sezon 2?

Oficjalnie nie wiemy za wiele. Serial dostał zielone światło na drugi sezon - stąd hurraoptymistyczne cytaty, który przeczytaliście powyżej. Zdjęcia do sezonu 2 "The Office PL" startują tej wiosny, więc przy dobrych wiatrach, załoga powróci na nasze ekrany do końca 2022 roku.

bFPdZKAD

Pierwszy sezon zadebiutował 22 października 2021. - czy drugi też się wyrobi na analigiczną datę? Zobaczymy!

Muszę poświęcić jeden paragraf na przeprosiny. Szczerze? "The Office PL" zapowiadało się fatalnie. Żarty w zwiastunie skręcały od krindżu i zmagały chęci ucieczki od komputera. Jednak cały pierwszy sezon był w miarę. Wiadomo, nie był wspaniały i niesamowity - ale trzymał poziom. Dlatego nawet i ja czekam na 2. sezon zmagań ekipy Kropliczanki.

Źródło: Materiały prasowe Canal+

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Elmo zaszczepił się przeciw COVID-19. "Dla bezpieczeństwa rodziny i przyjaciół"