popkultura
Jenna Ortega przesadziła? Fani przyłapali ją na nieodpowiednim zachowaniu
Myszka Minnie spodnie

Myszka Minnie nie jest postępowa, dlatego Disney zamieni jej sukienkę na spodnie

Źródło zdjęć: © YouTube, Twitter.com, Canva
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,27.01.2022 11:47

Disney ogłosił rewolucyjne zmiany w wyglądzie Myszki Minnie. Postać znana z wielu kultowych animacji otrzyma nowy strój - kombinezon zaprojektowany przez Stellę McCartney. Myszka Minnie w spodniach zaprezentuje się podczas obchodów 30-lecia Disneylandu w Paryżu.

Artur Dziambor jeszcze o tym nie wie, ale Disney zmienia wygląd ikonicznej postaci z bajek dla dzieci. Disneyland w Paryżu ogłosił, że Myszka Minnie przestanie nosić czerwoną sukienkę, a założy nowy kostium z okazji 30. rocznicy otwarcia parku. Za projekt odzieży odpowiada pochodząca z Wielkiej Brytanii Stella McCartney.

Myszka Minnie w kombinezonie od Stelli McCartney prezentuje się niezwykle szykownie. Projekt składa się ze spodni, marynarki i kokardy - wszystkie elementy odzieży są utrzymane w kolorze atramentowym. Tkanina jest pokryta czarnymi kropkami, tak charakterystycznymi dla postaci, jaką jest Myszka Minnie.

trwa ładowanie posta...

Myszka Minnie zmieni sukienkę na spodnie

W marcu tego roku Disneyland w Paryżu będzie świętować 30-lecie otwarcia. W tym samym miesiącu odbywa się Miesiąc Historii Kobiet i to między innymi ta okoliczność zainspirowała włodarzy parku do przeprojektowania ubioru Myszki Minnie.

Stella McCartney powiedziała, że jest zachwycona możliwością stworzenia kombinezonu dla kultowej postaci z bajek dla dzieci. - Minnie zawsze zajmowała szczególne miejsce w moim sercu. Podzielamy te same wartości. To, co kocham w Minnie, to to, że jest szczęśliwa, ekspresywna, autentyczna i stanowi inspirację dla ludzi w każdym wieku na całym świecie.

trwa ładowanie posta...

Nowy kombinezon Myszki Minnie symbolem postępu

Brytyjska projektantka mody stwierdziła, że nowy kombinezon Myszki Minnie ma być symbolem postępu dla nowych pokoleń. McCartney obiecała, że strój zostanie wykonany z materiałów pozyskiwanych w odpowiedzialny sposób.

Nowy strój otrzyma nie tylko Myszka Minnie. Disneyland w Paryżu odświeżył wygląd wielu innym bohaterom i bohaterkom animacji Disneya. Możecie je zobaczyć na poniższym filmie:

Les nouveaux costumes de Mickey, Minnie et leurs amis | 30e Anniversaire de Disneyland Paris

Czy świat skończy się w związku z tym, że Myszka Minnie założy spodnie? Oczywiście, że nie - to w żaden sposób nie wpływa na nasze życie. Niemniej wielu internautów uważa, że spodnie Myszki Minnie to wydarzenie rangi co najmniej tak doniosłej, jak uderzenie asteroidy o Ziemię. Twitter zapłonął:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Na koniec poważne pytanie. Skoro Myszka Minnie dostała kombinezon, to kto wreszcie założy spodnie Kaczorowi Donaldowi i Kubusiowi Puchatkowi?

Źródło: New York Post

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Taylor Swift ogłasza światową trasę. "The Eras Tour" zawita do Polski?