Nowy Jack Sparrow. Disney znalazł perfekcyjnego kandydata do "Piratów z Karaibów"?

Nowy Jack Sparrow. Disney znalazł perfekcyjnego kandydata do "Piratów z Karaibów"?

Źródło zdjęć: © materiały prasowe
Maja Kozłowska,
18.05.2024 12:44

Czy Johnny Depp w ikonicznej roli kapitana Jacka Sparrowa może zostać zastąpiony? Fani nie są zgodni, natomiast Disney ma już swojego kandydata.

Kto choć raz oglądał "Piratów z Karaibów", ten nigdy nie zapomni zawadiackiego kapitana Jacka Sparrowa. Johnny Depp jako lekkoduszny żeglarz wypracował swoją markę i chociaż niektórzy narzekają, że każdą kolejną rolę gra tak samo, nie ulega wątpliwości, że dowiózł i jest co najmniej współodpowiedzialny za sukces serii.

Nowy Jack Sparrow. Disney znalazł perfekcyjnego kandydata do "Piratów z Karaibów"?
Nowy Jack Sparrow. Disney znalazł perfekcyjnego kandydata do "Piratów z Karaibów"? (kadr z filmu "Piraci z Karaibów. Na nieznanych wodach")

Do tej pory powstało pięć części "Piratów z Karaibów", przy czym ostatnia - "Zemsta Salazara" - nie wzbudziła już takiego entuzjazmu widzów jak poprzednie. Disney jednak nie zamierza rezygnować z kasowej franczyzy. Próby jej reaktywacji trwają już siedem lat, ale być może wytwórni w końcu udało się znaleźć aktora, który zastąpi Johnny'ego Deppa i przejmie po nim ster i tytuł kapitana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Czy Austin Butler będzie nowym Jackiem Sparrowem?

Zagraniczne portale podają, że Disney prowadzi rozmowy z Austinem Butlerem - młodym aktorem znanym m.in. z roli Elvisa w najnowszej biografii króla rock'n'rolla czy Feyd-Rautha Harkonnena w drugiej części "Diuny". Wszystko wskazuje, że to właśnie on będzie główną gwiazdą nowych "Piratów z Karaibów".

Nie wiadomo jeszcze, w kogo miałby wcielić się Austin Butler. Możliwości jest sporo. Fani chętnie zobaczyliby go jako młodego Jacka Sparrowa, gdyby Disney postawił na prequel "Piratów z Karaibów".

Niektórzy spekulują także, że Austin Butler zagra syna Jacka Sparrowa - biorąc pod uwagę hulaszczy tryb życia kapitana, to również byłoby możliwe i zgrabne spięcie historii.

Pytanie brzmi: kiedy otrzymamy oficjalne informacje i czy Austin Butler zdąży do tej pory pozbyć się "głosu Elvisa"? I co ważniejsze: czy nowy Jack Sparrow naprawdę jest potrzebny?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4