Moon Knight: premiera już w marcu!

Moon Knight: premiera już w MARCU! Oscar Isaac zaskoczy wszystkich?

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,18.01.2022 11:30

Moon Knight: premiera już w marcu! Zapowiada się największy serial z MCU? Oscar Issac wygląda świetnie w roli… No właśnie, o co chodzi o serialu "Moon Knight"?

MCU nie przestaje nas rozpieszczać. Może i filmy ostatnio były dość nierówne, bo mieliśmy świetnego Spider-Mana i… meh "Black Widow", ale seriale trzymały poziom. Wszyscy fani jednym chórem zgodzą się, że nie było złego serialu z Disney+. Czy większość wypadła średnio? Tak. Ale taki "Loki" był np. dla mnie spełnieniem marzeń.

A teraz Disney+ startuje z ofensywą zaplanowaną na 2022 rok. Zaczynamy z grubej rury, czyli dość hardcorowym serialem z Oscarem Isaaciem w roli głównej.

Moon Knight: premiera trailera oraz data wydania serialu

We wtorkowy poranek Marvel wypuścił pierwszy pełnoprawny zwiastun serialu Moon Knight. Premiera serialu została zaplanowana na 30 marca! Ale… o czym jest ten serial? Główny bohater to osoba posiadająca wiele osobowości. W komiksach jego ciało jest opętane (fani, wybaczcie za uproszczenia!) przez egipskiego boga Khonshu. Ten wytworzył wiele tożsamości: taksówkarza, milionera czy najemnika. Całość jest trudna do ogarnięcia - ale zapowiada się jazda bez trzymanki.

Opis serii zapowiada się… świetnie:

Serial podąża za Grantem, spokojnym pracownikiem sklepu z pamiątkami, którego zaczynają dręczyć blackouty i wspomnienia z innego życia. Steven odkrywa, że ma zaburzenie dysocjacyjne tożsamości i dzieli ciało z najemnikiem Markiem Spectorem. Gdy wrogowie Stevena i Marca zbiegają się na ich drodze, muszą odnaleźć swoją złożoną tożsamość, jednocześnie wplątując się w śmiertelnie niebezpieczną tajemnicę związaną z potężnymi bogami Egiptu.

A teraz sprawdźcie zwiastun serialu Moon Knight!

Marvel Studios’ Moon Knight | Official Trailer | Disney+

Moon Knight: kto odpowiada za serial?

Za scenariusz odpowiada m.in. Jeremy Slater, reżyserka to Mohamed Diab, Aaron Moorhead, Justin Benson oraz, według pogłosek, także George Clooney, który miał w ostatnim czasie bardziej interesować się drugą stroną kamery. Oscar Isaac, Ethan Hawke i May Calamawy zostali obsadzeni w rolach głównych.

Marvel opublikował także art promocyjny, na którym widać rękę bohatera trzymającą jedną z jego charakterystycznych lotek w kształcie półksiężyca.

trwa ładowanie posta...

Serial zadebiutuje na platformie Disney+, która nie jest jeszcze dostępna w Polsce.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
510635131,zgłoś
To pzemie pisze praszam lekso wyślij mi zdience proszę 🤑❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💓💋
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się