Monika Kociołek zatrudniła się na budowie

Monika Kociołek zatrudniła się na budowie. Ile wytrzymała?

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,27.03.2023 16:00

Influencerka Monika Kociołek zasłynęła wypowiedzią, że robienie brwi jest trudniejsze od pracy na budowie. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Gwiazda mediów społecznościowych postanowiła więc sprawdzić na własnej skórze, jak wygląda budowa domu.

Monika Kociołek jest 21-letnią influencerką, którą na Instagramie obserwuje ponad 1,2 mln osób. Dziewczyna zdobyła popularność jako członkini drugiej edycji Teamu X. To grupa influencerów, która zamieszkała pod jednym dachem, aby wspólnie nagrywać treści na platformy społecznościowe. Kociołek ma za sobą również przegraną walkę w Fame MMA 14.

Twórczyni znana jest z nieprzemyślanych wypowiedzi. We wrześniu 2022 r. ogłosiła koniec pandemii COVID-19, chociaż średnia liczba zachorowań wynosiła ok. 650 tys. dziennie. Przed walką na Fame MMA żaliła się, że praca influencera jest ciężka. Na Instagramie reklamowała napoje energetyczne, mimo że wśród jej fanów znajduje się wiele dzieci.

trwa ładowanie posta...

Kociołek zasłynęła stwierdzeniem, że "robienie brwi jest trudniejsze od pracy na budowie". Influencerka podkreśliła, że powiedziała to w ramach żartu, ale wielu internautów mocno ją za to skrytykowało. Niektórzy widzowie zasugerowali jej, aby zatrudniła się na budowie i przekonała się, "jaka to łatwa praca". Kociołek zrobiła to i opublikowała vlog, na którym dzieli się zdobytym doświadczeniem.

trwa ładowanie posta...

Monika Kociołek zatrudniła się na budowie

Kociołek miała za zadanie otynkować ścianę, nasypać piachu do betoniarki i wyrzucić śmieci. Influencerka nagrała też niesamowicie fascynujący moment, gdy poszła skorzystać z przenośnej toalety. Potem zabrała cegłę z budowy, wygładziła ścianę i bawiła się poziomicą. Następnie przyszła pora na gruntowanie.

- Też mam ochotę się trochę uwalić. Dobra, uwaga, teraz muszę pokazać, że mi lepiej pójdzie. Ja nie mam tyle siły. Teraz zrobię, to potem chłopaki nie będą musieli tyle robić, nie? [...] Męcząca ta robota. Ale oczywiście nie tak bardzo, jak robienie brwi - powiedziała influencerka.

Jeden dzień pracy fizycznej wystarczył influencerce, aby porzucić pracę na budowie. - Mi się tak nie chce pracować. Jednak praca na budowie jest cięższa niż robienie brwi - powiedziała Monika Kociołek w podsumowaniu nagrania.

ZOSTAŁAM PRACOWNIKIEM BUDOWY NA 24h

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0