Alex Elnido

Modelka ze stomią na OnlyFans twierdzi, że dzięki niepełnosprawności jest bardziej seksowna niż kiedykolwiek

Źródło zdjęć: © Instagram
Anna RusakAnna Rusak,21.01.2022 14:58

OnlyFans ma u siebie modelkę z niepełnosprawnościami! Miała być położną, jest sexworkerką. Alex Elnido uważa, że stomia sprawiła, że jest jeszcze bardziej seksowna.

OnlyFans ma u siebie naprawdę wyjątkową dziewczynę, której historię musicie poznać. Alex Elnido ze swojej niepełnosprawności uczyniła jedną z bardziej seksownych rzeczy, a problemy zdrowotnie nie przeszkodziły jej w realizacji planów.

Droga Elnido do OnlyFans

Gdy Elnido była dzieckiem, zdiagnozowano u niej zapalenie jelita grubego. Wiązało się to z wizytami w szpitalu, koktajlami leków i wieloma ograniczeniami dotyczącymi jedzenia. Dziewczyna, jak możecie się domyślić, była wykończona tą całą sytuacją.

Zmagała się z anemią i ogromnym zmęczeniem, co ostatecznie doprowadziło też do tego, że musiała porzucić marzenia o zostaniu położną. Wyznała nawet, że nie była w stanie ustać na nogach dłużej niż cztery godziny.

trwa ładowanie posta...

Próbowała więc wielu słabo płatnych, dorywczych zajęć, aż w 2014 roku jej współlokator opowiedział jej o trochę innych formach pracy. Zasugerował dziewczynie, że gdyby chciała, mogłaby zarabiać rozbierając się przed kamerką internetową.

Okazało się, że dziewczynie bardzo się to spodobało. Taka forma pracy była też przede wszystkim dość wygodna, jeśli wziąć pod uwagę jej chorobę i zmęczenie. Wkrótce okazało się też, że Elnido jest naprawdę dobra w byciu sexworkerką i stała się bardzo popularna.

Niepełnosprawność jest dla niej seksowna

Niestety w pewnym momencie stan zdrowia dziewczyny pogorszył się do tego stopnia, że nie była już w stanie występować przed klientami. Ostatecznie lekarze zalecili jej stomię. Teraz do zewnętrznej części ciała ma przytwierdzony specjalny worek na niestrawione resztki pokarmu, mocz czy kał.

trwa ładowanie posta...

Elnido długo zastanawiała się, czy po zabiegu wrócić do Only Fans - dziewczyna bała się, że urządzenie przytwierdzone do żołądka będzie odstraszało klientów. W końcu jej ciało nie wyglądało do końca tak, jak wcześniej. Ostatecznie jednak, za namową najbliższych, zdecydowała się wrócić do biznesu.

Łamie tabu i inspiruje innych

Po dwóch i pół roku może śmiało stwierdzić, że była to bardzo dobra decyzja. Elnido jest jedną z najlepiej zarabiających dziewczyn na platformie OnlyFans, a poza tym inspiruje inne pracownice seksualne z niepełnosprawnościami.

Trzeba też zaznaczyć, że Elnido nie ukrywa swojej stomi. W ten sposób podważa konwencjonalne spojrzenie na piękno i atrakcyjność. Poza tym normalizuje niepełnosprawności w pornografii, a to coś, z czym do tej pory raczej się nie stykaliśmy.

trwa ładowanie posta...

Źródło: NYpost

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 18