lifestyle
Chcesz studiować influencing? Rekrutacja już w listopadzie
Megakot, patocelebryta i "ojciec" Kruszwila, może stracić ŚWINIĘ. To nie żart, oby tak się stało

Megakot, patocelebryta i "ojciec" Kruszwila, może stracić ŚWINIĘ. Zdaniem aktywistów zwierzę jest źle traktowane

Źródło zdjęć: © Facebook, Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,29.07.2022 17:00

Megakot, gwiazdor "Królowych Życia" z TTV i "ojciec" Kruszwila, może stracić swoją świnię, którą nazwał imieniem byłej dziewczyny. Ach, i po co mu to było?

Megakot jest patoinfluencerem, znanym głównie z programu "Królowe Życia". Chwilę temu zaczął pojawiać się też na internetowych filmikach z Kruszwilem, który nazywał go swoim "ojcem". I tak "celebryta" trafił do swoistej niszy na Instagramie czy TikToku. Ba! Na chińskiej platformie zebrał już ponad 400 tys. obserwujących. Więc niestety to nie taka nisza.

Kim jest Megakot?

A kim on jest?! Kuba w tekście ze stycznia podsumował go dość zwięźle: "Jest to 51-letni deweloper Arkadiusz "Megakot" Zgorzelski o bardzo niepokojącej reputacji. Jak pisze o nim Jan Śpiewak: "Megakot w internecie chwali się zażywaniem twardych narkotyków i romansami z 'małolatkami'".

Dzisiaj o jego śwince wietnamskiej, która dzierży imię po młodej dziewczynie patoinfluencera, która popełniła samobójstwo. Zaskoczeni? Tak: Arkadiusz nazwał świnię po byłej, nieżyjącej już dziewczynie. Czy to nie jest szczyt bezczelności?

Megakot, megapatoinfluencer, może stracić swoją świnkę

Świnka, według fundacji "Gieniutkowo", miała zostać doprowadzona do "karygodnego stanu". Patocelebryta miał nie kryć się ze złym traktowaniem zwierzaka. A dowody na to - według aktywistów z fundacji - stanowią nagrania, które Megakot udostępnia w sieci.

Świnka patocelebryty Megakota
Świnka patocelebryty Megakota (Facebook, TikTok)

Aktywiści z Fundacji Prosiaczka Eugeniusza "Gieniutkowo" wystosowali zawiadomienie do "odpowiednich służb", a teraz wszczęto postępowanie administracyjne, aby świnka wietnamska została czasowo odebrana z rąk patocelebryty. Na nasze: Megakot może stracić swoją świnkę i zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

trwa ładowanie posta...

Aszdziennik trzyma kciuki, to i ja trzymam za to, aby świnka znalazła lepsze miejsce do życia, a Megapatokot otrzymał stosowną karę.

Źródło: Facebook, Twitter, Donald

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Komentarze (0)
arrow
Kolega Ignacy: "Co może być gorszego? Musielibyśmy się mordować chyba"