mata
Mata w "MC" śpiewa o zestawie Maty w Maku i krowach: "ty wylewasz matcha latte, głupia pi*do"
Mata

Mata zachęca do świątecznej licytacji w radiu 357 i mówi o swoim zdrowiu psychicznym

Źródło zdjęć: © Facebook.com, Mata
Anna RusakAnna Rusak,17.12.2021 12:15

Mata opowiedział o tym, co dała mu terapia i zachęcił do udziału w świątecznej licytacji jego poczwórnej platyny.

bFFwJmMP

Kiedyś w Trójce, a teraz na antenie radia 357 odbywają się świąteczne licytacje, które prowadzi Kuba Strzykowski. W tym roku zebrana kwota zostanie przeznaczona na pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży w Polsce i Syrii.

To już druga z trzech zaplanowanych licytacji. Tym razem do wylicytowania jest chociażby poczwórna platyna za Młodego Matczaka od Maty.

bFFwJmMR

Mata i terapia

Raper na swoim Facebooku napisał, dlaczego ta licytacja jest dla niego tak istotna. Mata przyznał, że temat zdrowia psychicznego jest dla niego szczególne ważny, bo gdyby sam nie sięgnął po pomoc psychologiczną i psychiatryczną, żaden jego album by nie powstał.

Mata pozdrowił też swoją terapeutkę i polecił wszystkim pomoc terapeutyczną. Tak otwarte i zachęcające mówienie o pomocy psychologicznej i terapii jest naprawdę istotne. W ten sposób raper przełamuje tabu i normalizuje problemy związane z naszym zdrowiem psychicznym, a to wciąż ważne i potrzebne.

bFFwJmMT

"Całość pieniędzy z aukcji zostanie przekazana na pomoc psychologiczną i psychiatryczną dla dzieci i młodzieży, więc zachęcam, żeby dzwonić na +48 510 357 357 i licytować. Jest to dla mnie ważny temat, ponieważ gdyby nie pomoc psychologiczna i psychiatryczna dla dzieci i młodzieży to najprawdopodobniej ta, ani żadna inna moja płyta by nie powstała.

- Mata

Przy okazji zachęcamy was nie tylko do wzięcia udziału w licytacji, ale i do skorzystania np. z bezpłatnej pomocy psychologicznej. Mata w swoim wpisie zostawił też numer do telefonu zaufania dla młodych.

"Z tego miejsca chciałbym pozdrowić moją terapeutkę oraz polecić Wam terapię ogólnie, bo czasem może pomóc PS. Zostawiam też drugi numer - + 22 484 88 04. To telefon zaufania dla młodych, więc jeśli czujesz, że jest Ci potrzebne wsparcie, to zadzwoń".

- Mata

Kiedy można wziąć udział w licytacji?

Licytacja odbędzie się 17 grudnia o 16:00 na antenie radia 357. Podczas pierwszej licytacji w sumie udało się zebrać 234 063 złote. Mamy nadzieję, że ta kwota po dzisiejszym apelu Maty jeszcze zdecydowanie urośnie.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Internet jest zgodny: nowa muzyka Maty i Young Leosi jest asłuchalna