"Przystanek Sejm" - piosenka Marianny Schreiber

Marianna Schreiber w roli syreny w ramionach Marcina Najmana

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Instagram, Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.12.2022 12:00

Aspirująca celebrytka Marianna Schreiber robi wiele, by trafić do medialnych nagłówków. Wysiłki przyniosły skutek, choć trudno w tej sytuacji mówić o sukcesie. Kobieta przebrała się za syrenę i wskoczyła w ramiona Marcina Najmana.

Marianna Schreiber jest żoną polityka Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera. Kobieta wystąpiła w 10. edycji "Top Model", ale prawdziwą sławę zyskała za sprawą homofobicznego wpisu na Twitterze. Schreiber w 2018 roku opublikowała post ze zdjęciem kobiety trzymającej na kolanach torebkę w tęczowych barwach. Wpis opatrzyła słowami "Won z mojego miasta...".

Kobieta na różne sposoby zabiega o atencję internautów. Rapuje o opozycji zwisając z trzepaka, deklaruje chęć wstąpienia do wojska albo piecze portret Donalda Tuska z piernika. Kolejny projekt, w który się zaangażowała, stoi na równie wysokim poziomie co poprzednie akcje. To teledysk z udziałem lubującego się w mordobiciach w oktagonie Marcina Najmana.

"Przystanek Sejm" - teledysk Marianny Schreiber i Marcina Najmana

Schreiber ogłosiła na Instagramie, że w środę 21 grudnia internet wzbogaci się o teledysk do utworu "Przystanek Sejm". Twierdzi, że tekst jest bardzo mocny i ma nadzieję na uniknięcie pozwów. Kobieta na potrzeby teledysku włożyła nogi w strój, który prawdopodobnie ma ją upodabniać do syreny. Udostępniła w sieci zdjęcie, na którym z zamkniętymi oczami leży w chaszczach.

trwa ładowanie posta...

Marcin Najman w klipie z Marianną Schreiber

Drugą "gwiazdą" klipu będzie Marcin Najman. To aspirujący celebryta i zawodnik federacji freak fightów, który współpracował z byłym bossem mafii pruszkowskiej - Słowikiem. W teledysku "Przystanek Sejm" Najmanowi przypadła zaszczytna funkcja trzymania Marianny na ramionach i noszenia ją w różne miejsca. Najpierw jest to brzeg rzeki, a potem korytarz.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2