Ekipa Choco Cup: słodycze od Friza

Ekipa Choco Cup, czyli słodycze od Friza. Inspiracja amerykańskimi Reese'sami?

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,28.09.2022 12:00

Nowe produkty marki Ekipa niedługo trafią do sklepów. Słodycze to kolejna kategoria, w którą chce wbić się Friz i jego… "nowa Ekipa". Co już wiemy o Ekipa Choco Cup?

Karol Wiśniewski, w sieci znany Friz, stworzył ogromne uniwersum Ekipy, która początkowo była grupą influencerów, a dziś jest spółką, która na rynek wypuszcza mnóstwo produktów. Były już Lody Ekipy, Donuty Ekipy, zeszyty Ekipy.

Można byłoby tu wpleść dramę związaną z byłymi (już) członkami Ekipy, którzy zdają się kłócić o m.in. kwestie finansowe. Ale i grupa, i spółka nadal istnieje, to też dalej będą wypuszczane produkty!

A co teraz pokaże Friz?

Ekipa Choco Cup, czyli słodycze Ekipy

Najpierw na profilu instagramowym FoodNewsPolska wyciekła informacja o słodyczach Ekipy od osoby, która miała rzekomo wcześniej wyprowadzić nieoficjalne informacje o kremie kanapkowym Kizo:

"Tym razem ma ona w pracy cukierki Ekipy. Nic więcej niestety nie wiem, ale informuje o nowości" - przekazała osoba informująca profil FoodNewsPolska na Instagramie.

Słodycze Ekipy, wyciek
Słodycze Ekipy, wyciek (Instagram)

Gdyby wierzyć tej nieoficjalnej informacji, cukierki Ekipy miałyby się pojawić w sklepach już w najbliższym czasie. Po kilku godzinach od pierwszego wycieku, doszło do drugiego ujawnienia informacji. Bo oto teraz zdradzę wam… słodycze Ekipy to - na pierwszy rzut oka - coś à la amerykańskie Reese’s.

Ekipa Choco Cup - słodycze Ekipy

Zaskoczeni? Pewnie nie. Oto, jak wygląda najpewniej nowy produkt Ekipy:

"Ekipa Choco Cup. Mleczne nadzienie z prażoną kukurydzą" - czytamy na opakowaniu.

trwa ładowanie posta...

To zapowiada się ciekawie. Oczywiście nie znamy składu oraz daty wydania. Ale, że opakowanie produktu wyciekło już w (w miarę) gotowej formie, to też premiera nie może być odległa.

Ekipa Choco Cup. Friz potwierdza?

Zawsze to mógł być fejk, fałszywka spreparowana przez zdolnych internautów. Bo czy w erze deep-fake’ów nie dałoby się ogarnąć w Photoshopie "nowej" przekąski od Ekipy.

Tylko, że Friz poniekąd potwierdził istnieje Ekipa Choco Cup na Twitterze. Pod postem ze zdjęciem przekazał, że:

"Podobno są przepyszne 🤫".

trwa ładowanie posta...

Musimy poczekać na premierę. Ale to wygląda świetnie!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 102
  • emoji ogień - liczba głosów: 20
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 8