społeczeństwo
Opaski "One Love" zakazane na mundialu w Katarze. Dziennikarze pokazują tęczę
Czy lalka Barbie to zło wcielone?

Lalka Barbie SATANISTKĄ? Apel chrześcijańskiej aktywistki stał się viralem

Źródło zdjęć: © Facebook
Bartłomiej Jankowski,
13.05.2022 15:30

Yasmeen Suri, mieszkająca w USA chrześcijańska aktywistka, poszła na wojnę z medytującą lalką Barbie. "Szatan zawsze przychodzi pod niewinnymi postaciami" - ogłosiła w mediach społecznościowych, a jej post już robi karierę na śmieszkowych forach.

bGxvTkwj

Czy lalka Barbie to zło wcielone? Tak, wygląda na to, że blondwłosa kukiełka właśnie znalazła się na czarnej liście chrześcijańskich fanatyków religijnych razem z takimi tworami popkultury jak Harry Potter czy Hello Kitty.

Barbie czcząca Szatana?

"Satanistyczną" lalkę Barbie w jednym z lokalnych marketów odkryła Yasmeen Suri, mieszkająca w USA chrześcijańska aktywistka zajmująca się pisaniem religijnych podręczników i głoszeniem przemówień dotyczących Boga, piekła i grzechów. Jak dowiadujemy się z jej oficjalnej strony internetowej, Suri wychowywała się w Indiach, jednak po przeniesieniu się do Stanów Zjednoczonych "spotkała Jezusa Chrystusa".

bGxvTkwl

Lalka, którą także spotkała na swojej drodze Suri, to Barbie pochodząca z zestawu "Breathe with Me". Od pozostałych różni się ona tym, że jej ręce i nogi można zginać tak, by lalka mogła przyjąć pozycje do medytacji. A razem z nią medytować mogą też dzieci. "Kocham medytację!" - krzyczy w reklamie "Breathe with Me" młoda dziewczynka. Nie spodobało się to aktywistce, która nazwała lalkę "Joga Barbie".

"Widziałam dzieci opętane przez demony"

""Joga Barbie" na półce w markecie. Szatan zawsze przychodzi pod niewinnymi postaciami. Nie przyjdzie z rogami i widłami. Ta Barbie ma pięć ścieżek medytacji. Pamiętajcie, joga to hiduizm. Nie możecie oddzielić jej pozycji od religii. Wszystkie z nich odwołują się do hinduskich bożków. Widziałam dzieci opętane przez demony" napisała w mediach społecznościowych Yasmeen Suri, dodając, że wszelkie praktyki odnoszące się do wschodnich religii są zakazane dla chrześcijan. Dlatego też zaleciła rodzicom pozbycie się z dziecięcych sypialni wszystkich "demonicznych" zabawek.

Post Suri szybko stał się viralem i właśnie robi okrążenie po śmieszkowych forach i stronach z memami. Aktywistka opublikowała go na Facebooku 3 maja. Do dziś znalazło się pod nim 50 tysięcy komentarzy i ponad 35 tysięcy roześmianych emoji. Większość z komentujących nie podziela opinii Suri o satanizmie medytującej Barbie. "Dzięki za ten post. Bez Ciebie nie dowiedziałabym się o medytującej Barbie. Wiesz może, czy mają też czarnoskórą? Dzięki" - czytamy jeden z popularniejszych komentarzy.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Polska pod ostrzałem ONZ. Mamy dużo do zrobienia w kwestii praw człowieka