popkultura
Quebonafide rezygnuje z finałowego koncertu? Raper wyjaśnia
Team X ma problemy ze znalezieniem członków?

Team X ma problemy ze znalezieniem NOWYCH członków?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,09.02.2022 05:58

Team X rozpoczął rekrutację do nowej odsłony Domu X. Tylko, jak miał usłyszeć Nitro, nie wiadomo, czy powstanie kolejna część projektu, bo… rzekomo nie ma kogo zatrudnić. Czyżby coś miało się zmienić w agencji tworzącej tę ekipę?

bGyrteib

Jak mogliście przeczytać na początku tego tygodnia, Team X poszukuje nowych członków! Niektórym osobom, które mogliśmy oglądać przez miniony rok, skończyły się kontrakty i ich nie przedłużyli - a niektórzy odeszli, aby zacząć tworzyć swój własny projekt.

Tylko Nitro, który bratał się (jakkolwiek to brzmi) z Team X2, powiedział na streamie, że… delikatnie rzecz ujmując, mogą być problemy z zebraniem nowego składu bez gruntownych zmian.

Nitro o Team X3

Uwaga, minimalnie wulgarne słownictwo przed nami. Ale Nitro zdaje się mówić ciekawe rzeczy. Ktoś na chacie zapytał się, czy Nitro chciałby dołączyć do nowego Team X - bo ruszyła wtedy rekrutacja. Sergiusz zapytał znajomych, co o tym sądzą:

bGyrteid

No sądzę, że osoba, która się godzi, żeby to podpisać, to idiota. Nie, nie potrafiłbym poważnie spojrzeć na człowieka, który [to] podpisuje - stwierdził Takefun

Powiem wam tak: ja słyszałem coś takiego, że jeszcze Team X3 nie wystartował, bo nie mogą znaleźć ludzi, którzy podpiszą im kontrakty - zdradził Nitro.

Ogólnie bądźmy szczerzy, trzeba być albo desperatą, albo idiotą, żeby taki kontrakt podpisać, więc muszą mieć problem ze znalezieniem chętnych. No muszą - powiedziała inna osoba na streamie.

TEAM X MA PROBLEMY ZE ZNALEZIENIEM NOWYCH CZŁONKÓW - NITRO *NIKT NIE CHCE PODPISAĆ ICH UMÓW*

Kontrakty były jednym z powodów rozpadu pierwszego Team X

Nadal trwa rozprawa sądowa Lexy vs Agencja Spotlight (twórcy Team X) o kontrakty, które miały zdzierać z tworzących Team influencerów masę pieniędzy. Ponadto koszty samego wynajmu pokoju w wilii miały być horrendalnie wysokie, co zdradziła ostatnio Lexy.

bGyrteif

Czyli Agencja Spotlight będzie musiała zmienić umowy? A może to koniec popularnego Team X? Dowiemy się w najbliższym czasie.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Kanye West zbanowany na Twitterze za swastykę i gwiazdą Dawida. Co na to Musk?