popkultura
Cancel culture w wykonaniu Szafarowicza. Atakuje "Zieloną granicę" Holland
Kasia Babis

Kasia Babis pokazała, jak zmieniła się przez 10 lat. "Jeśli obawiasz się skończyć 30 lat, uspokój się"

Źródło zdjęć: © Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,13.07.2022 08:10

Jak wywołać aferę na Twitterze? Pokazać jedną osobę na dwóch zdjęciach. Po lewej stronie w wieku 20 lat, po prawej w wieku 30 lat. Autorką tej "kontrowersji" jest Kasia Babis.

Dzień bez afery na Twitterze byłby dniem straconym. Tym razem sztuka wywołania inby powiodła się Kasi Babis. Kobieta jest ilustratorką, rysowniczką, autorką komiksów, która zaistniała dzięki krytyce książek pisarzy fantasy i wytykaniu patologii kapitalizmu. Pod koniec 2021 roku Babis ucierpiała wizerunkowo na ZalandoGate. Sprawę szczegółowo opisaliśmy.

"Jeśli obawiasz się skończyć 30 lat, uspokój się" - napisała Kasia Babis na Twitterze. "Po lewej stronie to ja, kiedy miałam 20 lat. Po prawej jestem o prawie 10 lat starsza. Z tobą wszystko będzie dobrze".

Kasia Babis
Kasia Babis (Twitter)

Afera pod zdjęciami Kasi Babis na Twitterze

W sekcji komentarzy pod powyższym postem wiele osób skrytykowało Kasię. Taki dość toksyczno-celebrycki wpis dla osób, które starzeją się w inny sposób. Smuteczek bardzo, że to odwalasz - pisze jeden z internautów. Kolejny dodaje: Miły przekaz dla kobiet, które wyglądają bardziej tak jak ty 10 lat temu, niż teraz. Babis przeszła kiedyś operację plastyczną nosa, co według niektórych komentujących również zasługuje na naganę, lub co najmniej podkreślenie.

Porównywanie swoich zdjęć, które dzieli pewien okres czasu, to trend w social mediach. Moim zdaniem: to trend nieco płytki, bo ogranicza się wyłącznie do wyglądu i sugeruje, że 30. urodziny są jakąś granicą w życiu kobiety, której należy się obawiać. Niemniej reakcje pod wpisem Kasi są przesadzone. Z czego to wynika? Może chodzi o to, że influencerka wciąż nie odzyskała wiarygodności po dramie z Zalando?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Elijah Wood jak Gollum. Upiorna przemiana do "The Toxic Avenger"