popkultura
Cancel culture w wykonaniu Szafarowicza. Atakuje "Zieloną granicę" Holland
Julia Żugaj odzyskała konto na TikToku

Żugajki świętują. TikTok cofnął złą decyzję dla Julii Żugaj

Źródło zdjęć: © Julia Żugaj / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.04.2023 10:00

Żugajki na całym świecie połączyły się w bólu. Ich idolka influencerka Julia Żugaj otrzymała bana na TikToku. Sama zainteresowana podeszła do sprawy z dużym dystansem.

Julia Żugaj jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd internetu. Twórczyni zasłynęła udziałem w drugiej edycji Teamu X. To grupa influencerów, którzy mieszkali pod jednym dachem i wspólnie tworzyli treści do mediów społecznościowych. Żugaj spełnia się też jako piosenkarka i snuje plany literackie.

Żugaj ma grono fanek i fanów, które przybrało nazwę Żugajki. Influencerkę obserwuje ponad 1,1 mln osób na Instagramie i ponad 3,4 mln na TikToku. Niestety, serwisy społecznościowe czasami wydają niezrozumiałe decyzje. Tak było w przypadku TikToka, który nałożył bana na konto Julii.

trwa ładowanie posta...

Julia Żugaj z banem na TikToku

Żugaj poinformowała o sprawie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wyjaśniła, że serwis nałożył na nią bana za wiek. Influencerka stwierdziła, że wysłała odwołanie do administracji platformy. Nie sprawiła wrażenia, jakby zbytnio przejmowała się sytuacją, mimo że komunikat o usunięciu konta wygląda naprawdę groźnie.

Julia Żugaj z banem na TikToku
Julia Żugaj z banem na TikToku (Julia Żugaj , Instagram)

Julia Żugaj odzyskała konto na TikToku

Sprawa zakończyła się dla Julii pomyślnie. Influencerka zaledwie dzień po decyzji TikToka otrzymała z powrotem dostęp do konta. Żugajki nie kryją radości: "Udało się", "Wreszcie wróciłaś", "OMG, wróciłaś". To tylko kilka komentarzy z lawiny gratulacji adresowanej wobec influencerki.

Na pewno ciekawi was, co słychać u innych uczestników Teamu X. Hitem internetu została Monika Kociołek, która napompowała koło od roweru. Robi wrażenie?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 117
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 8
Komentarze (0)
arrow
Elijah Wood jak Gollum. Upiorna przemiana do "The Toxic Avenger"