Julia Wieniawa i Dawid Tyszkowski "Nie całuj"

Julia Wieniawa i Dawid Tyszkowski we wspólnym utworze "Nie całuj"

Źródło zdjęć: © Facebook, Kayax
Anna RusakAnna Rusak,16.05.2023 16:00

Czeka nas naprawdę dobry i zaskakujący muzycznie maj. Julia Wieniawa i Dawid Tyszkowski zapowiedzieli wspólny utwór "Nie całuj". Czego możemy spodziewać się po tej współpracy?

W zeszłym roku w końcu ukazał się debiutancki album Julii Wieniawy. Na "Omamach" z piosenkarką współpracowali tacy artyści jak: Kasia Lins, Mery Spolsky czy Arek Kłusowski. Choć ostatnio Julia częściej mówi o spektaklu "Gra", w którym od lutego gra główną rolę, to nie zapomina o muzycznej karierze.

W social mediach 16 maja pojawiła się zapowiedź nowego utworu od artystki. Tym razem z Julią Wieniawą zaśpiewa Dawid Tyszkowski. Jak będzie wyglądał teledysk do utworu "Nie całuj"?

Julia Wieniawa i Dawid Tyszkowski w "Nie całuj"

Dawid Tyszkowski to wciąż dość nowy głos na polskiej scenie muzycznej. Artysta w czerwcu 2022 r. wydał EP-kę "Nadal nie śpię" i dość szybko podbił serca słuchaczy. Niedługo zakończy wiosenną trasę koncertową i wyruszy w letnią podróż. Będzie go można usłyszeć m.in. na koncertach Męskiego Grania.

Coraz częściej możemy posłuchać Tyszkowskiego również w duetach z innymi artystami. Ostatnio pojawił się na nowej płycie zespołu Lor "Panny Młode" w piosence "PAM PAM PAM". Miesiąc wcześniej dostaliśmy od niego utwór "Co i tak nadejdzie", który powstał ze Skubasem.

Jednak to nie koniec współprac Tyszkowskiego. 16 maja w social mediach pojawiła się zapowiedź teledysku do singla "Nie całuj", w którym oprócz Dawida usłyszymy Julię Wieniawę. Piosenka ma mieć premierę 18 maja 2023 r.

trwa ładowanie posta...

Julia Wieniawa i Dawid Tyszkowski we wspólnym utworze

Muzycy jeszcze nie zdradzili, o czym będzie "Nie całuj". Nie wiadomo też, czy jest to pojedyncza, niezwiązana z niczym większy współpraca, czy może utwór ukaże się na nowym krążku któregoś z artystów. Przypomnijmy, że zarówno Wieniawa, jak i Tyszkowski ostatni album wydali latem 2022 r.

Biorąc pod uwagę trzy zdjęcia, które zapowiadają "Nie całuj", możemy spodziewać się historii miłosnej w retro klimacie. Choć wydaje mi się, że oboje są z trochę innej, muzycznej bańki, jestem przekonana, że nowy singiel Tyszkowskiego i Wieniawy będzie brzmiał dobrze i zachwyci fanów obojga artystów. W końcu co tu może pójść nie tak?

Dawid Tyszkowski - Nie poznaję cię (Official Video)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0