film o Madonnie anulowany

Julia Garner nie zagra Madonny? Universal anulował film

Źródło zdjęć: © Netflix, Wikipedia, chrisweger
Anna RusakAnna Rusak,25.01.2023 16:00

Film biograficzny opowiadający o życiu Madonny został anulowany przez Universal. Czy mimo to jest szansa, że zobaczymy aktorkę Julię Garner w roli kultowej piosenkarki?

O filmie biograficznym opowiadający o życiu Madonny, który ma być wyreżyserowany przez samą piosenkarkę, mówi się od trzech lat. Po wyczerpujących castingach dowiedzieliśmy się, że główną rolę w filmie dostała znana z serialu "Ozark" i filmu "Kim jest Anna?" Julia Garner. Możliwe jednak, że aktorka nie pojawi się w filmowej biografii Madonny. A przynajmniej jeszcze nie teraz.

Jak podaje "Variety", prace nad produkcją zostały wstrzymane, a wytwórnia Universal Pictures wycofała się ze współpracy z Madonną. Czy jest jeszcze szansa, że zobaczymy biografię piosenkarki na ekranie?

Film o Madonnie anulowany?

Film, którego roboczy tytuł brzmiał "Little Sparrow", miał opowiedzieć o początkach kariery Madonny i jej drodze w show biznesie. Za realizację projektu odpowiadała wytwórnia Universal, a reżyserką i współautorką scenariusza została sama Madonna.

W 2022 roku dowiedzieliśmy się, kto zagra główną rolę w produkcji. Po wyczerpujących przesłuchaniach okazało się, że w Madonnę w "Little Sparrow" wcieli się Julia Garner. Aktorka miała na castingach pokonać Florence Pugh z "Nie martw się kochanie" i Sydney Sweeney z "Euforii". Niestety, możliwe, że projekt nigdy nie trafi na ekrany.

"Variety" 24 stycznia poinformowało, że wytwórnia Universal wycofała się z projektu po ogłoszeniu przez Madonnę trasy koncertowej. Trasa "Madonna: The Celebration Tour" rozpocznie się w lipcu. W jej trakcie piosenkarka odwiedzi 35 miast na całym świecie, w tym: Barcelonę, ​​Paryż i Sztokholm.

trwa ładowanie posta...

Czy film o Madonnie mimo wszystko się ukaże?

Według anonimowych informatorów, z którymi rozmawiał portal "Hollywood Reporter", decyzja o odejściu Universal od projektu została podjęta znacznie wcześniej, bo pod koniec zeszłego roku. Wciąż nie ma żadnego komentarza ani od przedstawicieli wytwórni, ani od Madonny.

Możliwe jednak, że film mimo wszystko się ukaże, tylko będziemy musieli na niego dłużej poczekać. Madonna może wrócić do projektu po zakończeniu trasy koncertować lub poszukać innej wytwórni. Według "Variety", artystka wciąż jest zaangażowana w pomysł i nie zamierza z niego rezygnować. Miejmy nadzieję, że Madonnie uda się opowiedzieć swoją historię, bo trzeba przyznać, że Julia Garner idealnie pasuje do tej roli.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0