Lady Gaga w roli Harley Quinn pierwsze spojrzenie

Lady Gaga w roli Harley Quinn w "Jokerze". Jej wygląd może zaskoczyć

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Lady Gaga
Anna RusakAnna Rusak,15.02.2023 10:00

Reżyser drugiej części "Jokera" podzielił się kolejnymi zdjęciami z planu. Dostaliśmy od niego pierwsze spojrzenie na Lady Gagę jako Harley Quinn w "Joker: Folie à Deux". Czy piosenkarka pasuje do tej roli?

Gdy w zeszłym roku w sieci pojawiły się zdjęcia z drugiej części filmu "Joker", na których w roli Harley Quinn występuje piosenkarka Lady Gaga, nikt nie podejrzewał, że mogła je wykonać sztuczna inteligencja. Niestety, ta informacja okazała się prawdą, co bardzo zaniepokoiło fanów. Wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy artystka rzeczywiście pojawi się w "Joker: Folie à Deux".

Na szczęście obawy rozwiał sam reżyser filmu, czyli Todd Philips, który zapewnił, że Gaga pojawi się w roli kultowej bohaterki. Teraz te informacje tylko się potwierdziły, bo do sieci trafiły pierwsze zdjęcia przedstawiające Lady Gagę w roli Harley Quinn.

Lady Gaga w roli Harley Quinn pierwsze spojrzenie

W grudniu 2023 roku Todd Philips podzielił się na Instagramie pierwszym zdjęciem z planu "Joker: Folie à Deux", które przedstawiało Joaquina Phoenixa w roli Arthura Flecka. Teraz przyszedł czas na długo wyczekiwaną kreację Lady Gagi.

Na zdjęciu zamieszczonym przez reżysera, możemy zobaczyć piosenkarkę i aktora w objęciach. To pierwsze spojrzenie na Lady Gagę jako Harley Quinn w "Joker: Folie à Deux" Philips opublikował, przesyłając życzenia walentynkowe.

Tym, którzy nie do końca orientują się w uniwersum, warto przypomnieć, że Harley Quinn jest jedną z najważniejszych postaci z otoczenia głównego bohatera. W komiksach o Jokerze Quinn była, zakochaną we Flecku, lekarką psychiatrii w Arkham Asylum. W rolę tej kobiecej postaci najczęściej w filmach wcielała się aktorka Margot Robbie - można ją zobaczyć w "Ptakach Nocy" czy "Legionie Samobójców" - więc pojawienie się Gagi jako Harley, było dla wielu zaskoczeniem.

trwa ładowanie posta...

Druga część Jokera "Joker: Folie à Deux" - co wiemy?

Piosenkarkę w roli Harley Quinn zobaczymy na ekranach 4 października 2024 roku, czyli dokładnie pięć lat po premierze pierwszego "Jokera". Za reżyserię po raz kolejny odpowiada Todd Philips ("Kac Vegas", "Joker"), a za scenariusz Scott Silver. Poza Phoenixem i Gagą na ekranie zobaczymy na pewno Brendana Gleesona ("Duchy Inisherin").

Warto też wspomnieć, że druga część Jokera ma być musicalem, więc kontynuacja może się odrobinę różnić od pierwszej części. Po tych wszystkich dokonanych zmianach ciężko również przewidzieć, czy "Joker: Folie à Deux" powtórzy sukces pierwszej części. Przypomnijmy, że film zarobił ponad miliard dolarów, wygrywał festiwal w Wenecji i został nominowany do 11 Oscarów, a jeden z nich trafił do Phoenixa.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Variety

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0