JF

Jimmy Fallon przeprasza za segment z udziałem tikitokerki Addison Rae

Źródło zdjęć: © Jimmy Fallon Instagram
MTB,
09.04.2021 14:45

Host obraził twórców słynnych choreografii z Tik Toka - w ramach przeprosin zaprosił ich do swojego programu.

Półtora tygodnia temu host Jimmy Fallon i tiktokerka Addison Rae zmierzyli się z falą krytyki. Influencerka wystąpiła w "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", gdzie zatańczyła 8 popularnych tiktokowych choreografii do hitów znanych artystów.

Co nie spodobało się fanom to fakt, iż imię żadnego z autorów choreografii nie zostało wymienione podczas programu. Większość osób odpowiedzialnych za stworzenie zatańczonych choreografii jest czarnoskóra - część widzów uznała więc ich pominięcie za przykład rasizmu systemowego.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Teraz Jimmy Fallon postanowił przeprosić. 46-latek zaprosił do swojego programu twórców choreografii zatańczonych tydzień wcześniej. Fallon powiedział: "Teraz już rozumiemy, iż autorzy układów tanecznych również zasługują na blask reflektorów, dlatego teraz część z nich dołączy do mnie, by opowiedzieć o tym, jak stworzyli swoje tańce i jak stały się one viralowe".

W programie pojawili się Mya Nicole JohnsonChris Cotter odpowiedzialni za choreografię do piosenki "Up" Cardi B, Dorien Scott z tańcem do piosenki "Corvette Corvette", Fur-Quan Powell, który stworzył "Laffy Taffy Remix" z Camyra Franklin, która ułożyła taniec do tej piosenki, Adam Snyder, Nate Nale i Greg Dahl odpowiedzialni za układ do hitu "Blinding Lights" oraz Keara Wilson z choreografią do "Savage" Megan The Stallion.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0