rihanna
Rihanna pozuje topless z hinduskim bogiem. Fani są rozczarowani
Rihanna

Eminem przeprasza Rihannę "z całego serca" za obrzydliwe słowa o jej pobiciu

Źródło zdjęć: © Instagram @badgalriri
ABŁ,
20.12.2020 00:44

Eminem przeprosił Rihannę w jednej z piosenek, które pojawiły się na jego najnowszym albumie. Powód? Rok temu do sieci wyciekł fragment niepublikowanego wcześniej utworu, w którym po ataku na piosenkarkę rapował, że "też pobiłby tę s*kę".

11 lat temu Rihanna została brutalnie pobita przez ówczesnego partnera, Chrisa Browna. Dzień przed rozdaniem nagród Grammy para jechała samochodem. W pewnym momencie Brown zadał artystce cios pięścią w twarz, a potem uderzał jej głową o kierownicę. Na tym koszmar Rihanny się nie skończył - piosenkarz próbował wyrzucić ją z auta, groził jej też śmiercią.

Rok temu o sprawie znów zrobiło się głośno - a to za sprawą skandalu z udziałem Eminema. Do sieci wyciekł fragment piosenki, którą raper nagrał w 2009 roku. Utwór powstał prawdopodobnie z myślą o płycie "Relapse" i padają w nim słowa:

Oczywiście, że jestem po stronie Chrisa/ Też pobiłbym tę s*kę

Eminema najwyraźniej ruszyło sumienie, bo na najnowszej płycie "Music to be murdered by - Side B" postanowił przeprosić Rihannę. W piosence "Zeus" raper zwraca się bezpośrednio do artystki i podkreśla, że nie chciał skrzywdzić.

Znów obiecuję, że będę szczery/ Z całego serca przepraszam, Rihanna/ Za wyciek piosenki, przepraszam, Ri/ Nie miała przysporzyć Ci cierpienia/ Jednak z mojej strony to było złe

- Eminem

Warto wspomnieć, że zaledwie rok po tym, jak Eminem stanął po stronie Browna, nagrał z Rihanną piosenkę "Love the way you lie". To nie był koniec ich współpracy - muzycy mają na koncie jeszcze dwie kolaboracje, a także wspólną trasę koncertową.

Zeus

Myślicie, że RiRi odpowie Eminemowi?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
"Savage Fenty X Vol 4" Rihanny pod ostrzałem krytyki. Powodem Johnny Depp