lifestyle
Aborcja w USA już nie jest prawem człowieka. Sąd w USA chce też zakazać małżeństw jednopłciowych
Maria Krzesinski

Jest jedną z najsilniejszych kobiet, bo… stołuje się w McDonaldzie

Źródło zdjęć: © mariaflump, Instagram.com, canva
Anna RusakAnna Rusak,09.09.2021 13:25

Jeśli zastanawiacie się, czy jedzenie fast foodów może przynieść coś dobrego, to musicie poznać Marię Krzesinską, która swoje sportowe osiągnięcia wiąże z jedzeniem z McDonaldem

bFORBwxv

Holenderskie miasta, które chcą ograniczyć dostęp do fast foodów chyba nie wiedzą jeszcze o istnieniu Marii Krzesinskiej. Ta czterdziestolatka z Wielkiej Brytanii jest jedną z najsilniejszych kobiet w swoim kraju, a sukces zawdzięcza wyjątkowej diecie.

Przypisuje go bowiem… McDonaldowi. Tak, tak, Maria uważa, że to bogata w białko, fast foodowa dieta zapewniła jej te liczne osiągnięcia, które już ma na swoim koncie. To też nie jest przesada, bo Krzesinska będzie rywalizowała o tytuł "Najsilniejszej Kobiety Świata" w USA (tutaj macie link do zbiórki, która pomoże jej wziąć udział w konkursie).

bFORBwxx

Sukces za którym stoi McFlurry

Zastanawiacie się może, co takiego Maria je, że ma tyle siły? Najczęściej z menu wybiera Chicken Selects (czyli skrzydełka kurczaka), hamburgery Big Tasty z bekonem, czasem stawia na McFlurry, a wszystko popija koktajlami mlecznymi. O dostęp do tych produktów też nie musi się martwić, bo McDonald to też miejsce jej pracy.

Współpracownicy Marii często korzystają z jej siły. Kobieta pomaga przy rozładunku dostaw i jak mówi, w tym czasie: "niektórzy mężczyźni siadają wygodnie i pozwalają mi wykonać ciężką pracę".

bFORBwxz

Spokojnie, to też nie jest tak, że Maria tylko je. Poza dostarczaniem sobie białka, intensywnie pracuje też nad mięśniami. Trenuje cztery razy w tygodniu, a w wolnym czasie lubi podnosić samochody (najcięższym przedmiotem podniesionym przez stołującą się w McDonaldzie siłaczkę, było 1,3-tonowe(!) Renault Clio) i ciągnąć ciężarówki np. takie ważące 9 ton. Ciekawe formy rozrywki, prawda?

Skąd ta pasja do noszenia ciężarów?

Przygoda Marii zaczęła się od… kontuzji. Wcześniej boksowała, ale gdy zraniła sobie kolano, dostała zalecenie, by odbudować sobie mięśnie. Tak zaczęła się jej miłość do podnoszenia ciężarów. Teraz trenuje w swoim ogrodzie i na siłowni, i nie wyobraża sobie bez tego życia.

bFORBwxF


"Poszłam na imprezę dla siłaczy i tam spróbowałam przewracania bel siana. Ludzie byli zdumieni, gdy udało mi się kilka z nich przewrócić i namawiali mnie, abym poważnie się tym zajęła"

Tak że widzicie fast foody to bardzo niejednoznaczny produkt - z jednej strony skracają życie, z drugiej można dzięki nim stać się jedną z najsilniejszych kobiet. Co z tą wiedzą zrobicie, zależy oczywiście tylko od Was, ale zaznaczmy na wszelki wypadek, że Maria poza jedzeniem burgerów intensywnie ćwiczy!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Rodzice popierają, że dbamy o stare groby". Duet nastolatków podbija TikToka (WYWIAD)