Nowe burgery McDonald's

Nowe burgery w McDonald’s. Powrotu tych ulubieńców się nie spodziewacie

Źródło zdjęć: © Canva
Anna RusakAnna Rusak,22.03.2023 10:30

Jeszcze w marcu w ofercie McDonald’s pojawią się dwa nowe burgery. Powróci również uwielbiany przez wielu produkt. Sprawdźcie, co znajdziecie w nowych kanapkach w McDonald’s.

Sezon na Drwala już się skończył, ale to nie oznacza, że wiosną fani McDonald’s nie mogą liczyć na jakieś nowości. Wyciekły informacje o nowej ofercie sieci fast foodów. Wkrótce pojawią się tam dwa nowe burgery. Wrócą też uwielbiane przez wielu frytki.

Jak na Twitterze informuje "The Poland News" już pod koniec marca w McDonald’s w ofercie pojawi się burger McCrispy w wersji podstawowej i Supreme oraz burger Maestro Bacon&Cheddar. Co znajdziemy w środku nowych kanapek?

Nowe kanapki McDonald’s

29 marca w ofercie McDonald’s pojawi się kanapka McCrispy w wersji podstawowej i Supreme. W klasycznym McCrispy znajdziemy oczywiście bułkę, pomidora, sałatę oraz kurczaka McCrispy. Wszystko to połączy sos miodowo-musztardowy. W wersji Supreme do tego wszystkiego dochodzi topiony ser cheddar, czerwona cebula oraz pikle. Zamiast sosu musztardowo-miodowego jest sos Carolina BBQ.

Drugim nowym burgerem w McDonald’s jest Maestro Bacon&Cheddar. Jak sama nazwa wskazuje, będzie się składał z bekonu i potrójnej porcji sera. W burgerze znajdziemy red cheddar naturalny, cheddar topiony oraz sos smoky cheddar. Poza tym w środku będzie mięso thicker, pomidor, cebula, pikle, prażona cebulka i sos Barrel and Burbon BBQ. Całość zamyka bułka typu brioche.

Nowe Burger McDonald's
Nowe Burger McDonald's (Twitter, thepolandnews)

Powrót frytek sharing fries w McDonald’s

To jednak nie koniec wiosennej oferty. Fanów spotkań i frytek z Maka z pewnością ucieszy powrót sharing fries. To wielka porcja frytek, która została stworzona specjalnie dla osób, uwielbiających dzielenie się jedzeniem. Pełna porcja ma około 300 gramów i można ją dodać do zestawów powiększonych za dopłatą 2 zł.

Choć te wszystkie zestawy brzmią kusząco, pamiętajcie o tym, z czym wiąże się jedzenie fast foodów. Przypominam o wyzwaniu influencera, który przez tydzień jadł w McDonald’s. Jego wnioski raczej nie były zbyt pozytywne.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 101
  • emoji kupka - liczba głosów: 100