Youtuber jadł siedem dni w McDonald's

Influencer jadł w McDonald's przez tydzień. Efekt był zaskakujący

Źródło zdjęć: © Frelly / Youtube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,10.03.2023 15:45

Youtuber i tiktoker Maksymilian Dwórznik, znany jako Frelly, podjął się nietypowego wyzwania. Twórca przez tydzień jadł posiłki wyłącznie z menu McDonald's. Brzmi jak marzenie? Nic bardziej mylnego.

- Będę jadł tylko burgery, frytki, wrapy oraz inne pozycje z oferty McDonald's - powiedział Frelly na początku wyzwania. Influencer nagrywał każdy posiłek w fast foodzie i relacjonował, jak zmieniało się jego samopoczucie dzień po dniu. Na koniec challenge'u podzielił się wynikami badań.

Frelly podszedł do wyzwania z dużym entuzjazmem. Po kilku śniadaniach, obiadach i kolacjach w fast foodzie nic mu nie dolegało i czuł się dobrze. Widz na podstawie trzech dni wyzwania mógł odnieść wrażenie, że spełnienie fantazji o diecie z McDonald's nie wiąże się z żadnymi negatywnymi konsekwencjami. Czy aby na pewno?

Youtuber jadł siedem dni w McDonald's

Problemy zaczęły się czwartego dnia wyzwania. - Rano czułem się tragicznie. Nie byłem w stanie wstać z łóżka, tak bardzo byłem zmęczony. Nie miałem siły, żeby żyć - przyznał influencer. Złe samopoczucie nie opuszczało go w ciągu dnia. W pewnym momencie zasnął na trzy godziny.

Im bliżej końca challenge'u, tym youtuberowi trudniej było przełamać się, by zjeść kolejny posiłek w McDonald's. Udało mu się jednak ukończyć wyzwanie. Następnie twórca zdradził, jak zmienił się jego organizm po siedmiodniowej diecie w fast foodzie.

Jak zmienił się organizm po siedmiu dniach jedzenia fast foodów?

Frelly przed wyzwaniem ważył 68 kg. Po siedmiu dniach stołowania się w McDonald's przytył do 73 kg. O ile wzrost wagi był to przewidzenia, tak wyniki badań krwi zaskoczyły youtubera. Okazało się, że morfologia była w normie, mimo że przed challengem były z nią problemy. Influencer zaznaczył w materiale, że zaprezentowana dieta nie jest zdrowa dla organizmu.

JADŁEM TYLKO MCDONALD’s PRZEZ 7 DNI! CO SIĘ STAŁO?!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 39
  • emoji ogień - liczba głosów: 232
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 264
  • emoji smutek - liczba głosów: 68
  • emoji złość - liczba głosów: 23
  • emoji kupka - liczba głosów: 215
Patryk,zgłoś
To zależy od organizmu, jeżeli ktoś się tylko zdrowo odżywia i nie ma przystosowanego organizmu do śmieciowej żywności to może od tego się poważnie rozchorować, to jak z paleniem papierosów, alkoholem czy narkotykami niektórzy są od tego uzależnieni i sobie chwalą. Ja osobiście zjadłem w macu raz burgera i od razu po nim zwymiotowałem, powiedziałem, nigdy więcej MC Donaldsa.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Drake,zgłoś
Ja jadłem w McDonald's codziennie przez ponad 2 miesiące i moja waga się nie zmieniła. To wszystko zależy co się codzienne robi. Jesli sie siedzi i głupoty nagrywa do tik toka to takie sa efekty.
Odpowiedz
4Zgadzam się3Nie zgadzam się