muzyka
Bedoes pokazał, co robi ze stanikami z koncertów. Tego się nie spodziewaliście
Drake miał zalać zużytą prezerwatywę ostrym sostem, aby... nie powstała z tego żadna ciąża :O

Instagramerka chciała zajść w ciążę, wykorzystując spermę Drake’a z zużytej prezerwatywy… Nie przewidziała PUŁAPKI

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,13.01.2022 10:49

Jak jedna z instagramerek chciała zajść w ciążę z gwiazdą muzyki? To proste: do zapłodnienia miała zostać użyta zużyta prezerwatywa. Drake przewidział takie zachowanie i dolał do niej… ostrego sosu.

bFZNTHJv

Największe gwiazdy muzyki, filmu czy internetu muszą się zabezpieczać. Naturalnie, tyczy się to również każdego i każdej z nas. Dzięki temu chronimy się przed chorobami czy niechcianą ciążą. Spoko, jednak taki Drake musi uważać jeszcze bardziej. Jak zaraz przeczytacie, użył "dodatkowej metody" na zabezpieczenie się przed zapłodnieniem osoby, z którą uprawiał seks.

Drake: prezerwatywa w koszu - ale z ostrym sosem (?!)

Cała historia miała się rozegrać kilka tygodni temu. Po stosunku Drake podobno poszedł do łazienki, aby pozbyć się gumki. Potem modelka miała wyciągnąć ją z kosza, wyjąć nasienie i próbować się nim… zapłodnić, aby mieć szansę na wspólne dziecko z piosenkarzem.

Okazało się, że Drake miał dolać do kondoma trochę ostrego sosu. Wiecie, aby żadna z partnerek seksualnych nie próbowała zajść z nim w ciążę bez jego zgody.

bFZNTHJx

Modelka twierdzi, że tak krzyczała przez pieczenie, że Drake wbiegł do łazienki. "Przyznał się, że wlał do prezerwatywy trochę ostrego sosu, żeby zabić plemniki" - przekazała outletowi Too Much Hot Tea. No i teraz... instagramerka próbuje go pozwać.

Ostry sos i prezerwatywa? Raper odpowiada na historię modelki

Kanadyjska gwiazda wrzuciła w środę post na IG z podpisem:

Możesz mieć swoje 15 minut sławy... Ja wezmę pozostałe 23 godziny i 45 minut.

Jak trafnie zauważył portal Rap-Up, Drake już wcześniej wspominał w kawałkach, że musi specjalnie traktować zużyte prezerwatywy. W "Wasting Time" Drake przyznaje, jak wiele wysiłku wkłada w to, by upewnić się, że nikt nie próbuje wykorzystać go w sypialni.

bFZNTHJz

Gold medalist, flushed the Magnums just so they not collectin' my specimens, damn

Co w wolnym tłumaczeniu opowiada o tym, że Drake spuszcza prezerwatywy w toalecie, aby kobiety nie mogły wykorzystać jego spermy.

Czy cała historia jest fejkiem? Kto wie. Jeżeli jednak dojdzie do pozwu, to będzie głośno o nim na świecie.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Friz złamał zęba na planie teledysku do "Vanillii". Reakcja Wersow bezcenna