Nowości w McDonald's. McFlurry zachwyca tiktokerów?

Nowości w McDonald's. McFlurry MilkyWay zachwyca tiktokerów?

Źródło zdjęć: © Canva
Oliwia Ruta,
25.04.2024 11:00

Sieć restauracji McDonald's wprowadziła nowości. W ofercie pojawił się dotychczas nieznany smak lodów McFlurry. Dodatkowo klienci fast fooda mogą schłodzić się sezonową kawą mrożoną. Jak smakują nowe produkty, które właśnie trafiły do sprzedaży?

McDonald's to popularna międzynarodowa sieć restauracji typu fast food. Jest rozpoznawalna dzięki swojemu charakterystycznemu logu - dwóm złotym łukom. Firma została założona w 1940 r. przez braci Richarda i Maurice'a McDonaldów. Od tamtego momentu sieć restauracji dynamicznie się rozwijała, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i powszechnie dostępnych łańcuchów fastfoodów na świecie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

McDonald's wprowadza nowy smak McFlurry

McFlurry to słynny deser lodowy serwowany w McDonaldzie. Składa się z lodów śmietankowych lub czekoladowych, polewy oraz posypki, którą każdy może dowolnie skomponować. Posypki i polewy bardzo często pojawiają się sezonowo. Najczęściej są inspirowane batonikami lub innymi słodkościami. W stałej ofercie polskich punktów fast foodu znajduje się McFlurry Lion oraz KitKat.

z
z (McDonald's)

Dni stają się coraz cieplejsze. Już niedługo sezon na lody oraz zimne napoje zostanie w pełni otwarty. McDonald's postanowił zrobić małą niespodziankę klientom restauracji i wprowadził nowy smak popularnego deseru - McFlurry MilkyWay. Jego koszt to 11,40 zł. W internecie pojawiły się już pierwsze recenzje lodów. Wielu testerów zachwyca się nowością. Na kanale "Taki Temat" udostępniono filmik z oceną posypki: "Posypka MilkyWay to najlepsza z posypek. 10 na 10".

trwa ładowanie posta...

To nie koniec nowości

Równocześnie z nowym McFlurry w ofercie McDonalda pojawiła się sezonowa kawa mrożona - Iced Raspberry & White Choco Latte - w cenie 16,20 zł. Jak sama nazwa wskazuje jest to mrożone latte z dodatkiem syropu malinowego i białej czekolady.

z
z (McDonald's)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
tjaaa,zgłoś
Artykuł sponsorowany?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się