popkultura
Dziki Trener wydarł się na temat Janusza Filipiaka i mrugnął okiem do wyznawców teorii spiskowych
Harry Styles

Harry Styles o "Harry’s House" i Billie Eilish: "Zawdzięczam jej swój rozwój"

Źródło zdjęć: © Harry Styles, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,18.05.2022 14:00

Harry Styles ponownie spotkał się z Zanem Lowem. W najnowszym wywiadzie opowiedział o tym, czym jest dla niego nowy album i przyznał, że wiele zawdzięcza Billie Eilish. Jaką rolę w jego twórczości odegrała ta artystka?

bFPtZSuX

Premiera płyty Harry’ego Stylesa "Harry’s House" odbędzie się już 20 maja, więc chyba najwyższy czas porozmawiać trochę o tym najnowszym krążku byłego członka One Direction.

W najnowszej rozmowie z Zanem Lowem w ramach Apple Music, która trwa ponad godzinę, możemy się dowiedzieć naprawdę wielu rzeczy. Czym dla Stylesa jest terapia? Jaką rolę w procesie twórczym Harry’ego odegrała Billie Eilish? Co znajdziemy na "Harry’s House"?

bFPtZSuZ

Harry Styles i Billie Eilish

Okazuje się, że może nie czekalibyśmy na trzecią już solową płytę Harry’ego Stylesa, gdyby nie Billie Eilish. Styles przyznaje, że to właśnie ona "otworzyła mu oczy" i sprawiła, że zaczął zastanawiać się, kim chce stać się w przyszłości. Choć nigdy jej tego nie powiedział, to właśnie ona sprawiła, że znalazł motywację do tego, by działać po swojemu.


Gdy byłem w zespole, zawsze miałem poczucie, że jesteśmy naprawdę młodzi. […] Później zobaczyłem, że Billie tworzy wszystko w tak młodym wieku. Wtedy pomyślałem: "Kurde, wcale już nie jestem taki młody". Właśnie wtedy zrozumiałem, że to najwyższy czas, żeby zastanowić się, kim chciałbym zostać jako muzyk.

- Harry Styles, YouTube
bFPtZSvb


Biło od niej bardzo otwarte przekonanie: "Nie martw się, bądź kimkolwiek kiedykolwiek". Billie jest ode mnie dużo młodsza, a mimo to całkowicie udało jej się złamać moje błędne myślenie na temat muzycznej kariery. Może to dziwne, bo nigdy jej tego nie powiedziałem, ale zawdzięczam jej swój rozwój. To jest tak niewiarygodne i wyzwalające, że mogę w końcu powiedzieć: chcę po prostu robić dobrą muzykę. To jest to. To jest to, co chcę robić.

- Harry Styles, YouTube

Harry Styles i terapia

O zbawiennym i ważnym wpływie terapii Harry mówił już podczas poprzednich wywiadów, podkreślając, jak dobrze wpłynęła ona na niego i jego samopoczucie. W rozmowie z Zanem Lowem mówi o tym, że właściwie terapia jest dla niego takim "otwieraniem drzwi" w naszym wewnętrznym domu, a cały album będzie takim przechodzeniem przez bardzo różne "drzwi" naszych emocji.

bFPtZSvh


Myślę, że czasami, tak jak w terapii, otwiera się w swoim domu kilka drzwi, o których istnieniu wcześniej się nie wiedziało i znajduje się te wszystkie pokoje, które można zbadać. A potem, w chwilach, gdy łatwiejszym wyjściem wydaje się emocjonalna ucieczka, wiesz już, że nie możesz tego robić. Ponieważ zdajesz sobie sprawę z tego, że pokoje istnieją, twoja skala właśnie się poszerzyła. O wiele mocniej czujesz i te dobre, i te złe uczucia.

- Harry Styles, YouTube

Harry Styles i One Direction

Harry w wywiadzie odnosi się też do swojego związku z członkami One Direction. Przyznaje, że wciąż utrzymują kontakt i jest wdzięczny za to, że przez tak długi czas mogli na siebie nawzajem liczyć.

Czuję, że między nami (wszystkimi członkami zespołu) jest bardzo duży szacunek. Zrobiliśmy coś razem i jest to coś, czego tak naprawdę nie można cofnąć. Myślę, że to bardzo głęboka miłość do siebie nawzajem.

- Harry Styles, YouTube

Harry Styles On Deep Love For One Direction Bandmates

Cóż, nie wiem jak wy, ale ja po przesłuchaniu tego wywiadu tylko jeszcze bardziej nie mogę się doczekać nowej płyty Stylesa. "Harry’s House" to z pewnością też nowy rozdział w życiu artysty i - jak widać - sam bardzo się nim cieszy.

Harry Styles - Zane Lowe & Apple Music ‘Harry’s House’ Interview

Źródło: Harry Styles YouTube

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Mam cię w DUP*E", chamski "fan" zaczepił Wersow na ulicy