Piwo Ekipy, Harnaś to NAJLEPSZY żart na Prima Aprilis!

Piwo Ekipy Friza, Harnaś Ekipa to najlepszy... ŻART na Prima Aprilis!

Źródło zdjęć: © TikTok @marcindubiel.team
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.04.2021 10:45

Czekacie na wydanie limitowanej edycji Harnasia, czyli Piwa Ekipy? No to możecie sobie czekać i czekać na to, ponieważ oficjalnie możemy potwierdzić bardzo ważną informację o nowym Harnasiu!

Kto czekałby na legendarnego Harnasia, który byłby sygnowany nazwą Ekipy Friza? Wychodzi na to, że prawie cały polski internet! Dużo osób, które tylko zasłyszały coś o tej limitowanej edycji, wyczekują premiery nadchodzącego trunku.

Po legendarnej już premierze lodów Ekipy, gdzie głupie papierki po lodach sprzedają się za nawet kilka tysięcy złotych, każdy wierzyłby w kolejnego limitowanego collaba. Pomyślcie o tym, za ile mogłaby się sprzedać puszka Harnasia z limitowanej edycji Ekipy.

trwa ładowanie posta...

Jednak oficjalnie mogę Wam potwierdzić najważniejszą informację dla fanów Ekipy:

Piwo Ekipy, Harnaś to żart na Prima Aprilis

Zapytałem oficjalnie PR Carlsberga, który posiada markę Harnaś. Otrzymałem bardzo prostą odpowiedź:

to był Prima Aprilis 😊

I taki żart właśnie rozumiemy! Tak, było to odrobinę spodziewane — ale powiedzcie szczerze, wiecie w duszy, że ktoś na pewno się wkręcił. Szczególnie że sama puszka wyglądała bardzo przekonywająco!

Czy collab Ekipy z Harnasiem miałby sens?

Pewnie, że miałby sens. Powiem więcej: kolaboracja tak dużego zespołu z jakąkolwiek firmą mogłaby przynieść ogromne profity. Tak, Harnaś jest memicznym piwem, dlatego wieść o tej specjalnej edycji rozeszła się szybko w naszym internecie.

Lody Ekipy też było teoretycznie głupim pomysłem. Tylko nieważne czy pomysł jest genialny, czy głupi: jeżeli schodzi na pniu, to warto go wydać. A dorośli fani Ekipy na pewno rzuciliby się na takiego Harnasia.

A czy Wy kupilibyście Piwo Eklpy?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 9
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 26
  • emoji smutek - liczba głosów: 7
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 8