hbo-go
Styczeń 2021 na HBO i HBO GO – lista premier i nowości
Matilda De Angelis

Gwiazda "The Undoing" pokazała się bez makijażu. "Trądzik zżera moją twarz"

Źródło zdjęć: © Instagram @matildadeangelis
Aneta BańkowskaAneta Bańkowska,18.12.2020 22:31

Matilda De Angelis to aktorka znana m.in. z serialu HBO "Od nowa" ("The Undoing"). 25-latka na nowym zdjęciu wygląda jednak inaczej niż na poprzednich fotkach. - Chciałam pokazać Wam prawdę, by poczuć się silniejszą - napisała.

bDzrQUer

W serialu HBO Matilda De Angelis wciela się w postać Eleny, której tajemnicza śmierć jest motywem przewodnim produkcji. Włoszkę możecie też kojarzyć z dramatu "Italian Race" albo komediodramatu "Wyspa Róży", który miał premierę na początku grudnia (można go obejrzeć m.in. na Netflixie).

Matilda na ekranie - a także na zdjęciach na Instagramie czy okładkach magazynów - prezentuje m.in. nieskazitelną cerę. Teraz okazało się jednak, że nie zawsze tak wygląda, a przed lustrem i kamerą staje "ze wszystkimi niedoskonałościami wypisanymi dosłownie na twarzy".

De Angelis na Instagramie opisuje, że trądzik - tak jak wiele nieprzewidzianych wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku - nie podlega jej kontroli i jest to coś, z czym musiała nauczyć się żyć.

bDzrQUet

W życiu dzieją się czasem paradoksalne rzeczy, prawda? Cóż, dla mnie jednym z nich jest to, że pracuję jako aktorka, a moja twarz jest zżerana przez trądzik.

- Matilda De Angelis

Aktorka dodaje, że lęki mogą albo paraliżować, albo stać się siłą napędową do działania - a my mamy wpływ.

Wiem, że w życiu są większe problemy, mam tego świadomość. Jednak chciałam się z Wami podzielić tą odrobiną prawdy na swój temat, by poczuć się silniejsza i być może bardziej siebie zaakceptować.

- Matilda De Angelis

Bardzo doceniamy taki gest - i możemy sobie tylko wyobrażać, ile kosztował on Matildę. Choć zmagania z trądzikiem są czymś absolutnie normalnym (i nie jest to powód do wstydu ani wyśmiewania kogoś), presja, by wyglądać idealnie - i ukrywać "niedoskonałości" - jest ogromna. I nie ma tu znaczenia, czy jest się celebrytą, czy "zwykłym śmiertelnikiem".

bDzrQUev

Wyznania takie jak to są bardzo ważne dla osób, które zmagają się z podobnymi problemami. Dlatego gwiazdy, które głośno mówią o tym, że nie są perfekcyjne - lub osoby, które demaskują ich operacje plastyczne, retuszowane zdjęcia czy inne tricki - robią naprawdę dobrą robotę.

Komentarze (0)
arrow
Styczeń 2021 na HBO i HBO GO – lista premier i nowości