hbo go
Sierpniowe premiery na HBO GO rozczarowują. Serwis stawia na ilość, nie na jakość
Matilda De Angelis

Gwiazda "The Undoing" pokazała się bez makijażu. "Trądzik zżera moją twarz"

Źródło zdjęć: © Instagram @matildadeangelis
Aneta BańkowskaAneta Bańkowska,18.12.2020 23:31

Matilda De Angelis to aktorka znana m.in. z serialu HBO "Od nowa" ("The Undoing"). 25-latka na nowym zdjęciu wygląda jednak inaczej niż na poprzednich fotkach. - Chciałam pokazać Wam prawdę, by poczuć się silniejszą - napisała.

W serialu HBO Matilda De Angelis wciela się w postać Eleny, której tajemnicza śmierć jest motywem przewodnim produkcji. Włoszkę możecie też kojarzyć z dramatu "Italian Race" albo komediodramatu "Wyspa Róży", który miał premierę na początku grudnia (można go obejrzeć m.in. na Netflixie).

Matilda na ekranie - a także na zdjęciach na Instagramie czy okładkach magazynów - prezentuje m.in. nieskazitelną cerę. Teraz okazało się jednak, że nie zawsze tak wygląda, a przed lustrem i kamerą staje "ze wszystkimi niedoskonałościami wypisanymi dosłownie na twarzy".

trwa ładowanie posta...

De Angelis na Instagramie opisuje, że trądzik - tak jak wiele nieprzewidzianych wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku - nie podlega jej kontroli i jest to coś, z czym musiała nauczyć się żyć.

W życiu dzieją się czasem paradoksalne rzeczy, prawda? Cóż, dla mnie jednym z nich jest to, że pracuję jako aktorka, a moja twarz jest zżerana przez trądzik.

- Matilda De Angelis

Aktorka dodaje, że lęki mogą albo paraliżować, albo stać się siłą napędową do działania - a my mamy wpływ.

Wiem, że w życiu są większe problemy, mam tego świadomość. Jednak chciałam się z Wami podzielić tą odrobiną prawdy na swój temat, by poczuć się silniejsza i być może bardziej siebie zaakceptować.

- Matilda De Angelis

Bardzo doceniamy taki gest - i możemy sobie tylko wyobrażać, ile kosztował on Matildę. Choć zmagania z trądzikiem są czymś absolutnie normalnym (i nie jest to powód do wstydu ani wyśmiewania kogoś), presja, by wyglądać idealnie - i ukrywać "niedoskonałości" - jest ogromna. I nie ma tu znaczenia, czy jest się celebrytą, czy "zwykłym śmiertelnikiem".

Wyznania takie jak to są bardzo ważne dla osób, które zmagają się z podobnymi problemami. Dlatego gwiazdy, które głośno mówią o tym, że nie są perfekcyjne - lub osoby, które demaskują ich operacje plastyczne, retuszowane zdjęcia czy inne tricki - robią naprawdę dobrą robotę.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Co nowego na HBO GO w styczniu? Zaczniemy od powrotu do HOGWARTU!