Greta Thunberg upokorzyła Andrew Tate'a

Greta Thunberg zaorała Andrew Tate'a. Wystarczył jeden tweet

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.12.2022 12:30

Znany z mizoginistycznych i seksistowskich wypowiedzi Andrew Tate dostał lekcję celnej riposty od Grety Thunberg. Aktywistka podała swój adres e-mailowy. Tylko tyle i aż tyle wystarczyło, by upokorzyć mężczyznę.

Andrew Tate zdobył popularność dzięki TikTokowi. W pewnym momencie serwis zalała fala filmów, na których ogolony na łyso pseudoguru opowiadał, że kobiety nie mogą prowadzić samochodów i są własnością mężczyzn. YouTube zablokował jego kanał za mowę nienawiści i dezinformację dotyczącą COVID-19. Twitter również zbanował seksistę i mizogina. Tate wrócił na serwis, gdy portal przejął Elon Musk.

Tate uwielbia przechwalać się w mediach społecznościowych tym, że prowadzi życie na wysokim poziomie. Drogie samochody, luksusowe posiadłości, podróże, kobiety to codzienność na jego kanałach. We wtorek 17 grudnia mężczyzna zaczepił młodą aktywistkę klimatyczną Gretę Thunberg za pośrednictwem Twittera.

Greta Thunberg upokorzyła Andrew Tate'a

Tate opublikował zdjęcie, na którym wlewa paliwo do baku samochodu marki Bugatti. "Witaj, Greto Thunberg. Mam 33 auta. Moje Bugatti ma poczwórną turbosprężarkę W16 8.0L. Moje DWA Ferrari mają silnik 6,5 l v12. To dopiero początek. Podaj swój adres e-mail, abym mógł wysłać pełną listę mojej kolekcji samochodów i ich ogromnych emisji spalin" - napisał Tate w komentarzu do zdjęcia.

trwa ładowanie posta...

Greta odpowiedziała krótko na zaczepkę mizogina. "Tak, proszę, oświeć mnie. Napisz na adres smalldickenergy@getalife.com". Nazwę adresu można przetłumaczyć jako energiamałegopenisa@miejżycie.com.

trwa ładowanie posta...

Użytkownicy Twittera pogratulowali Grecie idealnej riposty. "Ambulans dla Andrew Tate'a", "Halo, policja? Chciałbym zgłosić, że Andrew Tate został zamordowany", "To nie jest morderstwo, ty go wystrzeliłaś poza orbitę", "Biedny koleś został zmiażdżony". To tylko niektóre komentarze pod wpisem aktywistki.

Greta Thunberg jest "zaprogramowaną niewolnicą matrixa"?

Riposta 19-latki zabolała Tate'a do takiego stopnia, że mężczyzna nagrał wideo dedykowane aktywistce. W filmie stwierdził, że nie jest zły na Gretę. Tate powiedział, że aktywistka nie zdaje sobie sprawy, iż jest zaprogramowaną niewolnicą matrixa. Następnie oskarżył "globalnego matrixa" o zmobilizowanie farmy botów, by lajkowały wpis Grety. Nawet nie wiemy, jak to skomentować.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Top g,zgłoś
Normalnie nie ma co po nim zbierać nooooo
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
O matko, jaki clickbait. Tak mu odpowiedziała, że normalnie boki zrywać. Można już się śmiać?
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Jvyf8,zgłoś
Nie no świetnie jakaś rozwydrzona dziewczynka, która udaje, że myśli, że cały świat jest zły, a tak naprawdę jest tylko narzędziem propagandowym do straszenia ludzi katastrofą klimatyczną powiedziała tate'owi, że ma małego, normalnie nigdy nie słyszałem takiej świetnej riposty
Odpowiedz
12Zgadzam się7Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 4