Gordon Ramsay o napaści na jego córkę

Gordon Ramsay wychwala córkę, która zwalczyła PTSD po napaściach seksualnych

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwier NytkoOliwier Nytko,05.10.2021 13:35

Córka Gordona Ramsaya przeszła przez piekło podczas dwóch napaści seksualnych. Teraz jej ojciec chwali ją za to, że udało jej się przejść przez trudny okres.

Gordon Ramsay to bardzo kontrowersyjna postać w show-biznesie. Jeden z najbardziej wygadanych i klnących celebryckich szefów kuchni ma też jednak swoją milszą stronę. Taką, która nie rzuca talerzami, nie mówi nikomu niemiłych rzeczy - ogólnie jakąś taką spokojniejszą. Chodzi oczywiście o jego życie prywatne. Dzisiaj jednak nie do końca o nim, a o jego córce, Holly.

21-latka w sierpniu w swoim podcaście "21 & Over" zdradziła, że kilka lat temu doświadczyła napaści na tle seksualnym.

trwa ładowanie posta...

Miało to miejsce, gdy była 18-letnią studentką. Powiedziała również, że doświadczyła PTSD, lecz potrzebowała czasu, aby w pełni zrozumieć, że coś takiego u niej wystąpiło:

Poszłam na uniwersytet, studiowałam projektowanie mody i uwielbiałam to. Ale w drugiej połowie pierwszego roku dotknął mnie syndrom PTSD i nie miałam pojęcia, że to się dzieje.

Często wychodziłam, opuszczałam zajęcia. Nie cieszyłam się sobą w ogóle. Bardzo się z tym zmagałam.

PTSD było wynikiem dwóch napaści na tle seksualnym, kiedy miałam 18 lat. Nie powiedziałam o tym nikomu. Po prostu zakopałam to głęboko w mojej głowie.

Przez jej stan musiała opuścić studia i udać się do placówki medycznej, gdzie została zdiagnozowana z PTSD oraz depresją. Przyznała w podcaście, że chodzi na terapię trzy razy w tygodniu.

trwa ładowanie posta...

Nowy wywiad z portalem "Daily Mail" ukazuje Gordona jako… miłego i rodzinnego człowieka

Ramsey powiedział, że pandemia dała rodzinie szansę spędzić czas razem i zrozumieć, przez co Holly przeszła:

"Holly miała bardzo trudny okres. Teraz jest w świetnym miejscu i poradziła sobie z tymi problemami"

"Pandemia, z punktu widzenia taty, była idealnym czasem, ponieważ dostaliśmy możliwość spędzenia jakościowego czasu razem i zrozumieliśmy, przez co przeszła. Teraz jest absolutnie w porządku. To był proces uzdrawiania."

Dodał też: "To bardzo trudne, ponieważ [na świecie] jest tak wielu małych idiotów, którzy chcą wykorzystać nasze dziewczyny".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0