"TWOJE 5 MINUT!": czy poznaliśmy finalistów pierwszego etapu?

POZNALIŚMY uczestników drugiego etapu "TWOJE 5 MINUT!". Jedno zdjęcie zdradziło WSZYSTKO

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,28.09.2021 13:20

"TWOJE 5 MINUT!" to nowy hit polskiego YouTube. Friz stworzył nowe show, którego formuła przypomina programy telewizyjne sprzed 15 lat. Ale chyba nie udało się utrzymać w 100% aury tajemnicy. Czy właśnie poznaliśmy uczestników, którzy przeszli do następnego etapu?

Ekipa Friza jest niekwestionowanym hitem polskiego internetu. Bo oto jest jedna z największych grup influencerów, która tworzy razem ze sobą content. Nie obyło się bez wpadek: czy to z logiem Ekipy, lodami… Ekipy czy ogólnie z Wersow. A, logiem, które Wersow "pożyczyła" od francuskiego artysty DFT. Ale cieszmy się, bo całość się rozwija. Teraz Friz tworzy kolejną Ekipę, tylko dla młodszych influencerów.

Program "TWOJE 5 MINUT!" to wstęp do nadchodzącego projektu "GENZIE". Ów projekt będzie kolejną Ekipą, jedynie pewnie targetem będzie młodzież w wieku 12-16 - tak, aby nie wchodzić na grupę docelową Wersow czy Friza.

"TWOJE 5 MINUT!": we wtorek debiutuje trzeci odcinek, a fani… znają już wynik pierwszego etapu?

W skrócie: cały program jest podzielony na dwa etapy. Z 13 początkowych uczestników po pierwszym etapie pozostanie jedynie 8. Drugi etap wyłoni z pozostałej ósemki dwóch szczęśliwców, którzy przejdą do projektu GENZIE.

Do końca emisji pierwszego etapu pozostało 8 odcinków, jednak nagrywki zostały zakończone już w poniedziałek. Friz opublikował na swoim Instagramie zamazane zdjęcia uczestników, którzy przeszli do drugiego etapu projektu.

Friz opublikował zamazane zdjęcia finalistów pierwszego etapu
Friz opublikował zamazane zdjęcia finalistów pierwszego etapu (Instagram)

Pozostawił jedynie zdjęcia butów, więc… fani projektu, do roboty! A: pokazane też zostało nagranie z dachu :O

Friz opublikował zdjęcia finalistów pierwszego etapu
Friz opublikował zdjęcia finalistów pierwszego etapu (Instagram)

A raczej: fani projektu ZROBILI robotę. W kilka godzin tożsamości pięciu pokazanych osób zostały zdradzone. Nie jest to coś potwierdzonego w 100%, jednak hej, widać ze coś jest na rzeczy.

Kto przeszedł* do drugiego etapu "TWOJE 5 MINUT!"?

*Według fanów.

 • Hubert.
 • Bartek.
 • Faustyna.
 • Hania.
 • Tom.
Kto przeszedł do drugiego etapu "TWOJE 5 MINUT!"?
Kto przeszedł do drugiego etapu "TWOJE 5 MINUT!"? (Facebook)

Cytując Adama z grupy Friza, Frizawki:

Tom jako jedyny ma czarne buty. Hania nie ma Nike’ów ze swoshem i często nosi dzwony, Faustyna strzał, bo nikt szpilek nie miał, ale ona jest najbardziej blada, a ta noga jest strasznie blada. Bartek ma identyczne spodnie i buty. A Hubert ma jedyny buty z czarnym logiem Nike.

Pierwszy z projektu odpadł Michał. Otrzymał nagrodę pocieszenia w wysokości tysiąca złotych, co cóż... zawsze miły gest.

trwa ładowanie posta...

Czy to był zabieg marketingowy?

Notabene, gościem drugiego odcinka była Natsu, członkini Teamu X. Druga odsłona tego projektu była podobnie reklamowana. Gdy tożsamości nowych członków nie były jeszcze znane szerszej publice, pojawiły się zdjęcia osób w maskach.

trwa ładowanie posta...

Społeczność pobawiła się w detektywów i dzięki temu wcześniej poznali uczestników. Tak się kręci hype, zyskuje wyświetlenia oraz obserwujących. A może jest to jedynie podpucha? Wiecie, aby nakręcić fanów i zaskoczyć ich w ostatnim odcinku? Czas pokaże!

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 25
 • emoji ogień - liczba głosów: 15
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
 • emoji smutek - liczba głosów: 8
 • emoji złość - liczba głosów: 7
 • emoji kupka - liczba głosów: 35