popkultura
Friz o drugiej edycji "Twoje 5 Minut!". Będzie sprzedawać licencje?
Friz i Mr. Polska na VIRALOWYM utworze: "Awaryjne Światła". Hit 2022 roku?

Friz i Mr. Polska w VIRALOWYM utworze "Awaryjne Światła". Hit 2022 roku?

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, TikTok, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,14.06.2022 06:00

Friz i Mr. Polska nagrali razem utwór, który ma się ukazać "soon". Na TikToku już stał się hitem, zdobywając miliony wyświetleń. Czy Friz solo zdobędzie większą popularność niż wcześniejsze kawałki Ekipy?

Tak, Friz powraca - tym razem zapowiedział swoją solową płytę. Co prawda płyta została zapowiedziana już długo wcześniej; wydana została także pierwsza piosenka. Mowa oczywiście o bangierze z Masnym Benem "YO MAMALE", który obecnie zebrał prawie 20 mln wyświetleń na YouTube.

FRIZ x MASNY BEN - YO MAMALE

Dlaczego więc o tym piszę? Ano dlatego, że powyższy kawałek został wydany "tak trochę wcześnie", bo na resztę singli z solowego albumu Friza musieliśmy chwilę poczekać. Jak długo? Ano, ponad pół roku. Teraz wszystko zaczyna powoli się ujawniać, bo Karol opublikował pierwszą zajawkę nowego tracku.

Friz nagrał piosenkę z Mr. Polska!

Kojarzycie Mr. Polska? To holenderski raper narywający po polsku, którego możecie kojarzyć z piosenki "Złote Tarasy" wydanej na początku kwietnia. Tak, to z nim Friz wydaje kolejny kawałek!

Na swoim TikToku, jak i tt Mr. Polska pojawiła się zajawka nowego utworu:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Co najważniejsze, Friz na swoim tiktoku zebrał już ponad 3 mln wyświetleń. A to jest już przyzwoity wynik jak na tę platformę. Zapytacie: czyli to wszystko?

Obecnie tak. Na YouTube pojawiły się "przecieki", które są jedynie złączeniem kawałków z TikToka z dodatkowym bitem. Nic ponadto, niestety. Także musimy poczekać jeszcze chwilę na pełną piosenkę. A ile dokładnie?

Friz x Mr. Polska "Awaryjne Światła": premiera piosenki?

Oficjalnie już coś wiemy. Według niektórych przecieków piosenka ma wyjść jeszcze w tym tygodniu, tj. 13-19 czerwca. Widząc ogromną aktywność pod nagraniami na TikToku, Friz może chcieć wykorzystać hype zagwarantowany przez snippety.

A czy wy czekacie na "Awaryjne Światła" Friza i Mr. Polska?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
TikTok ostrzega: "Skinamarink" to horror wszechczasów