Kizo "Jetlag" (z Masnym Benem) zagrany na juwenaliach. Odsłuchaj przed premierą!
Nowa piosenka Kizo i Masnego Bena, "Jetlag", była zapowiadana od dłuższego czasu. Fani wyczekują genialnego duetu, który może wydać piosenkę wakacji 2k22. Poznaliśmy już +/- datę premiery - jak i cały utwór. Wszystko dzięki koncertowi na juwenaliach!
Trudno nie znać w tym momencie Kizo. Muzyk, artysta i król batonów zdaje się wyskakiwać z lodówki. Znaczy, zacznie wychodzić już od środy, bo wtedy do Żabek zawita jego pizza "Sukcesiliana". Co może być lepszego od takiej pizzy? Ano, kolejny kawałek - tym razem z Masnym Benem, członkiem MGNG.
Kizo "Jetlag" zagrany na juwenaliach
Kizo zawitał na juwenalia w Kielcach i odegrał swój nowy kawałek. Spodziewalibyście się czegoś takiego? Dla mnie jest to bomba. Odsłuchajcie koncertu!
Raper zapowiedział, że piosenka "Jetlag" wyjdzie już za dwa tygodnie. Kizo i przyjaciel Bena, Boxdel, zapowiadali, że chcieliby pojechać z tym kawałkiem na Eurowizję 2023.
Reakcje internautów?
Internauci i fani podzielili się na dwa obozy. Jedni mówią, że będzie to wakacyjny bangier, a inni z kolei, że Kizo stworzył "piosenkę disco-polo". Sami najlepiej oceńcie, jak czujecie "Jetlaga":
raczej ciężko będzie pobić Disneya;
ale Kizo ma wakacyjny vibe;
To nie ten Kizo co jeszcze 3 lata temu - teraz to disco polo;
Disco polo;
ale to będzie genialne na wakacje;
coraz lepsze to nowe disco polo;
Szykuje się hit na wakacje :)
Co sądzicie o tym kawałku? Zapowiada się całkiem przyjemnie. Taki tam standardowy Kizo - czyli bangier.
W temacie popkultura
- Głosy, które łączą folk, rock i emocje? Avi Kaplan, Cian Ducrot, Nick Mulvey i Larkin Poe rozgrzeją polską publikę
- Chappell Roan wraca z mocną balladą. "The Subway" to jej mały pamiętnik? [RECENCZJA]
- Muzyczne premiery sierpnia 2025. Na jakie zagraniczne płyty czekamy najbardziej?
- Kizo na Tomorrowland. "Polski rap + techno"
Popularne
- Treści dla dorosłych znikają z X? Blokada dotyczy całej Europy (tak, Polski też)
- Tea - randkowa aplikacja tylko dla kobiet jest hitem w USA. Chroni przed toksykami?
- Doda powiesiła Labubu na Łódź Summer Festival. Wybrała PRZEMOC
- Nazistowska reklama jeansów Sydney Sweeney? To prawaki ryczą najgłośniej
- Spotify wprowadza weryfikację wieku. Możesz stracić swoje konto?
- Influencerka znalazła robaka w najdroższej drożdżówce w Polsce. "Już ich nie kupię"
- Czwarty sezon "Sabotażysty" Reziego nadchodzi. Kto weźmie udział w programie?
- Labubu opanowało social media? Te dane szokują
- Selena Gomez swój pierwszy perfum? Zadbała o osoby z niepełnosprawnościami