seriale
"Thor: Love and Thunder", pierwszy ZWIASTUN i niesamowite odniesienie do komiksów
Euforia

"Euforia" wraca ze specjalnymi odcinkami!

Źródło zdjęć: © HBO
Anna RusakAnna Rusak,20.10.2020 12:48

Tęskniliście za jednym z najlepszych seriali HBO? Mamy dobre wieści - twórcy przygotowali dla nas coś specjalnego i jeszcze w tym roku będziecie mogli wrócić do świata Euforii.

bFEZhJar

Co chwila słyszmy o tym, że sezony kolejnych produkcji zostają wstrzymane lub co gorsza anulowane. Wiemy już, że nie zobaczymy finału GLOW, drugiego sezonu To nie jest OK i kolejnego sezonu The OA.

Na szczęście dzisiaj mamy dobre wiadomości. Euforia nie tylko nie została skasowana, ale wkrótce będziemy mogli zobaczyć dwa specjalne odcinki serialu.

Jak poinformowała na swoim profilu Zendaya, już 6 grudnia tego roku będzie mogli wrócić do świata Euforii. Co więcej, jeden z odcinków na pewno będzie dotyczył świąt.

"Euforia" - o czym będą opowiadały odcinki?

Rue – grana przez Zendayę - będzie próbowała świętować Boże Narodzenie, mierząc się jednocześnie z tym, co przydarzyło jej się w ostatnich kadrach pierwszego sezonu. W odcinku "Trouble Don't Last Always" zobaczymy także Colmana Domingo, który grał Aliego. Całość została napisana i wyreżyserowana przez Sama Levinsona.

bFEZhJat

Warto dodać, że odcinki zostały nakręcone w bezpiecznych warunkach podczas pandemii, a stworzono je po to, by umilić fanom czas oczekiwania na nowy sezon Euforii. Trzeba przyznać, że jest to bardzo pocieszająca i świetna wiadomość.

Niestety jednak wciąż nie wiemy, kiedy ten nowy sezon trafi na antenę, ale najprawdopodobniej wydarzy się to w którymś momencie 2021 roku.

bFEZhJav

Jeśli jednak szukacie czegoś, co zapełni Wam tę serialową pustkę, to tutaj polecaliśmy seriale, które warto obejrzeć na HBO.

Cieszycie się z nowych odcinków Euforii?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
High School Musical 4? Zac Efron chciałby WRÓCIĆ i stworzyć reboot