Ed Sheeran

Ed Sheeran POWRACA z nową piosenką! "Afterglow" to świąteczny prezent od artysty

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,21.12.2020 12:14

2020 rok nie mógł skończyć się lepiej! Ed Sheeran podzielił się z fanami nowym utworem. "Afterglow" to "piosenka, którą kocham i mam nadzieję, że wy również ją pokochacie".

W niedzielę wieczorem 20 grudnia 2020 roku Ed Sheeran postawił swoich fanów w stan podwyższonej gotowości. Artysta niespodziewanie opublikował na swoim profilu na Instagramie post, który przedstawia abstrakcyjny obraz inspirowany twórczością Jacksona Pollocka. Ed dodał do wpisu komentarz o treści: "Jutro o 11:00 czasu Greenwich [12:00 czasu polskiego]. Świąteczny prezent".

Wszystko wskazuje na to, że Ed Sheeran wraca do branży muzycznej po dłuższej przerwie. Twórca tak kultowych hitów, jak "Perfect", "Thinking Out Loud", "I See Fire", "Sing", w 2020 roku wycofał się z grania koncertów. Co było powodem przerwy w karierze? W sierpniu artyście urodziła się córeczka! Oczywistym więc było, że Ed Sheeran zdecydował się jej poświęcić cały swój czas.

trwa ładowanie posta...

Nowa piosenka Eda Sheerana – "Afterglow" nas zachwyca!

Oczekiwanie dobiegło końca. 21 grudnia 2020 roku o godz. 12:00 czasu polskiego na koncie Eda Sheerana na YouTube pojawiła się nowa piosenka! Artysta tak pisze o tym, czym jest dla niego "Afterglow":

"Afterglow" to piosenka, którą napisałem w zeszłym roku, a w tym roku zdecydowałem się ją wydać. Nie jest to pierwszy singiel z nadchodzącego albumu. To po prostu piosenka, którą kocham i mam nadzieję, że wy również ją pokochacie. Cieszcie się! Życzę wam bezpiecznych i szczęśliwych świąt oraz Nowego Roku.

- Ed Sheeran

Poniżej podrzucamy Wam link do nowego dzieła brytyjskiego artysty:

Ed Sheeran - Afterglow [Official Performance Video]

Ed Sheeran "Afterglow" – tekst piosenki

Nowa piosenka Eda Sheerana jest niezwykle wzruszająca. Nas najbardziej ujął fragment, w którym artysta śpiewa:

Pogoda na zewnątrz się zmienia / Liście są zakopane pod sześcioma calami śnieżnej bieli / W radiu leci "Iron & Wine" / To jest nowy wymiar / To jest poziom, na którym tracimy poczucie czasu / Nie mam nic przeciwko, bo jesteśmy tu razem

- Ed Sheeran "Afterglow"

Cały tekst piosenki możecie znaleźć pod tym linkiem.

Pod koniec 2020 roku wielki powrót zaliczył nie tylko Ed Sheeran. Eminem wypuścił album-niespodziankę, na którym w jednej z piosenek przeprasza Rihannę. Domyślacie się, za co?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0