trendy
"Serbian dancing lady" to historia jak z horroru. O co chodzi?
trick influencerki

Dziwny “trick” influencerki na wyłączanie się z rozmowy telefonicznej?

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,08.04.2021 13:45

Jeżeli nie chcesz z kimś naprawdę rozmawiać — ale oberałeś_aś już telefon, to influencerka Woah Vicky ma dla Was dziwną sztuczkę.

Czy ktoś tutaj ma problemy z odbieraniem telefonów? Ba! Niektórzy z młodszego pokolenia ma problemy nawet ze swobodnym rozmawianiem z nieznanymi numerami. Co jest możliwe do zrozumienia, szczególnie w naszych czasach. Wiecie, gdy nikt prawie nie ma czasu, pomimo ciągłego siedzenia w domu przez pandemię.

Jednak jest jeden wspaniały trick, który pozwoli Wam zakończyć rozmowę bez większych problemów. Haczyk jest taki, iż dzwoniący do nas nie będzie wiedzieć, że się wyłączyliśmy.

Kojarzycie influencerkę Woah Vicky?

Możecie znać ją z kilku kontrowersji sprzed 3-4 lat. Było o niej głośno w mediach. Jednak dzisiaj nie o kontrowersjach, a o cudownej metodzie na rozłączenie się!

Vicki pojawiła się ostatnio w serii Zane and Heath: UNFILTERED na YouTube. Całość będziecie mogli znaleźć poniżej. Jednak influencerka i artystka, podzieliła się przypadkowo ze świetnym lifehackiem.

Okej, zadzwonił do niej telefon. Vicki odebrała, odpowiedziała “Oh wassup” i się rozłączyła. Gdzie tu możliwość uratowania nas? Nie rozłączyła się standardowo, ale włączyła w swoim iPhone tryb samolotowy.

trwa ładowanie posta...

Dlaczego tryb samolotowy, a nie normalne rozłączenie?

Według naszej bohaterki pozwala to na lepsze wyjście z sytuacji: zamiast normalnego rozłączenia, dzwoniący otrzyma informacje, że coś się stało z naszym połączeniem. Bo teoretycznie tak: włączając tryb samolotowy, odcinamy kompletnie sieć komórkową od naszego telefonu.

Cały wywiad możecie zobaczyć tutaj:

Woah Vicky Went To Jail Twice For This - UNFILTERED #69

Proste? Bardzo. Przydatne? Trochę. W sensie, z tego, co testowałem, nie działa to idealnie u każdego. Pewnie będziecie się lepiej czuć, korzystając z tego rozwiązania. Jednak, czy warto korzystać z czegoś takiego? Nie sądzę.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się o futurystycznej masce od Will.i.am, to sprawdźcie newsa Kuby!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Winyl z moczem hitem sprzedaży. Zapisze się w historii muzyki