trendy
Kompromitacja Czarnka. Oświadczenie z błędem ortograficznym
Hologram na weselu

Druhna pojawiła się jako HOLOGRAM na weselu przyjaciółki. Oto idealna BFF?

Źródło zdjęć: © ARHT Media / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.09.2021 16:43

Marzenia fanów "Gwiezdnych Wojen" właśnie stały się rzeczywistością. Tak jak księżniczka Leia w Epizodzie IV pojawiła się jako hologram, (niemal) tak samo Sarah Redington ukazała się na weselu swojej przyjaciółki. Jak to możliwe?

Brittany SmithJeffrey Gallant ustalili datę swojego ślubu na 29 maja tego roku w Ontario (Kanada). Jednak pandemiczne obostrzenia zmusiły parę do przełożenia uroczystości na inny termin - 14 sierpnia. Mimo to wciąż pojawiały się problemy. Druhna - Sarah Redington - mieszkała w Londynie, tymczasem w połowie sierpnia podróżowanie między Wielką Brytanią a Kanadą było wciąż niemożliwe.

Pan młody wziął sprawę w swoje ręce i postanowił sprowadzić druhnę na kanadyjską ziemię w formie… hologramu. - Nie wiem, jak na to wpadłem, po prostu zdawałem sobie sprawę, że taka technologia istnieje - powiedział Jeffrey dziennikarzom "The New York Times". - Kiedy moje ciocie to zobaczyły, stwierdziły, że to jest totalnie jak w "Star Treku".

Ze studia w Londynie na wesele w Kanadzie

Na filmie dokumentującym to osiągnięcie widzimy, że druhna jest ubrana w elegancką suknię, ma profesjonalnie zrobione włosy i makijaż, a w dłoni trzyma kieliszek szampana. Druhna znajdowała się w studiu w Londynie - stała na tle zielonego ekranu. Jej podobizna w formie hologramu była wyświetlana młodej parze i gościom weselnym, którzy znajdowali się kilka tysięcy kilometrów dalej.

Bridesmaid shows up at wedding as a hologram

Za sukcesem przedsięwzięcia stała firma ARHT Media. Larry O'Reilly, dyrektor generalny przedsiębiorstwa, powiedział, że zaprezentowana technologia umożliwia dwukierunkową interakcję w czasie rzeczywistym z bardzo małym opóźnieniem.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Gwiazda K-popu wystąpiła w koszulce QAnon. Fani w szoku