trendy
Kim jest wiceprezydentka USA i czemu jest taka super
drop nike

Dorwij limitowane edycje butów na dropach! Te tricki w tym pomogą

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,19.10.2020 16:50

Czy ktoś tutaj chciałby, aby w rączki wpadły mu bardzo limitowane buty? A może chcecie dorwać jakąś konkretną kolekcję? Oto miejsca, w których znajdziecie informacje o tym, kiedy np. pojawi się drop Nike czy nowej kolorystyki Yeezy!

bDmBliyH

Na początek krótkie wyjaśnienie dla osób, które kompletnie nie wiedzą, o co chodzi z tymi całymi dropami. Drop to wypuszczenie do sprzedaży (lub wylosowanie możliwości wzięcia udziału w zakupach) rzeczy z limitowanej kolekcji - zazwyczaj butów czy ubrań - albo puli produktów w niezwykle atrakcyjnych, promocyjnych cenach.

Jako że liczba sztuk jest prawie zawsze ograniczona, a chętnych jest zawsze więcej niż towaru, to wszystko może się wyprzedać w kilka minut. Lub - w przypadku loterii - o wylosowanie możliwości zakupu "walczy się" z masą innych osób.

A skoro liczba towaru z dropów jest ograniczona... Zgodnie z prostą zasadą, jeżeli popyt przerasta podaż, to cena danej rzeczy idzie do góry. Dlatego czasem można usłyszeć historie o tym, jak ktoś zarabia niezłe sumki tylko z "resellowania" butów. Ot, tak działa wolny rynek.

Ale koniec z nudnym wstępem! Oto kilka miejsc, z których możecie wynieść wszystkie najważniejsze informacje o dropach.

Uwaga, najprościej jest szukać informacji bezpośrednio u sprzedawców, ponieważ dane rzeczy będziemy mogli dorwać przeważnie właśnie tam. Jeżeli chodzi o strony/aplikacje, to pomocne będą:

bDmBliyJ

Buty od Nike'a możecie z łatwością wytropić na ich oficjalnej stronie oraz w oficjalnej aplikacji SNKRS, która jest dostępna na systemach Android i iOS. Przeważnie można dorwać buty, ale zdarza się także odzież.

Drop Nike
Drop Nike (Oliwier Nytko , Własne)
Nike Drop butów
Nike Drop butów (Oliwier Nytko , Własne)
bDmBliyL

Jeżeli macie ochotę zgarnąć nowe Yeezy w ciekawej kolorystyce, to bezpośrednio możecie je kupić podczas dropa na stronie Adidasa. Tutaj fajną opcją jest zapisanie się do newslettera - dzięki temu wszystkie informacje o nowościach wpadną na naszą skrzynkę mailową.

  • Inne

Warto zainteresować się innymi sprzedawcami, takimi jak np. WSS Chmielna 20, gdzie czasem można dorwać ciekawe sztuki. Jednak wszystkie odrobinę bardziej niszowe sztuki (wybaczcie!) powinny być dostępne w aplikacjach i stronach, które zaraz Wam polecimy.

bDmBliyR

Dropsy

Kompletny portal z informacjami dot. dropów przeróżnych butów, wraz z linkami oraz przewidywaniami, czy resell będzie wysoki. Do tego dodajmy zbiór promocji na streetwear oraz kody rabatowe — i dostajemy świetny portal dla maniaków butów (i nie tylko!). Obecnie dostępna jest strona internetowa, jak i aplikacja (iOS/Android).

Aplikacja Dropsy
Aplikacja Dropsy (Oliwier Nytko , Własne)
Aplikacja Dropsy
Aplikacja Dropsy (Oliwier Nytko , Własne)

StealAlert

Jeżeli przeglądaliście kiedyś nasz rodzimy YouTube w poszukiwaniu informacji o butach, prawdopodobnie trafiliście na kanał WujkaRada. Powiedziałbym, że jest to jeden z najpopularniejszych kanałów stricte związanych ze streetwearem.

Steal Alert
Steal Alert (Oliwier Nytko , Własne)

Steal Alert to odłam z jego FP, który przerodził się w coś ogromnego... i bardzo przydatnego. Jeżeli szukacie informacji o dropach oraz promocjach (MASIE PROMOCJI), to wbijajcie na FP Steal Alert.

Alternatywnie możecie pobrać aplikację Steal Alert z App StoreSklepu Play.

bDmBliyS

Znacie jakieś inne strony/apki, gdzie można znaleźć informacje o dropach?

Komentarze (0)
arrow
Fame MMA. To oni powinni walczyć na kolejnej gali [NASZE TYPY]