popkultura
Taco Hemingway drugim Podsiadło? Chaos przy sprzedaży biletów
Donatan w reklamie Media Expert

Donatan "reklamuje" Media Expert, kpiąc z kryzysu mieszkaniowego i paliwowego

Źródło zdjęć: © Facebook
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.06.2022 15:30

Producent muzyczny Donatan wziął udział w kampanii reklamowej Media Expert. To pierwszy i mocno nieudany udział producenta w reklamie. Działania promocyjne objęły bowiem wyśmiewanie osób, których nie stać na paliwo i mieszkanie.

Media Expert to sieć supermarketów oferująca sprzęt RTV i AGD. Firma na przestrzeni ostatnich lat stworzyła wiele reklam, które - mówiąc dyplomatycznie - mocno zapadają w pamięci. Wystąpiły w nich m.in. Doda, Ewelina Lisowska, ekipa chomików, Cleo. W czerwcu 2022 roku do tego zaszczytnego grona dołączył producent muzyczny Witold Marek Czamara, który posługuje się pseudonimem Donatan.

- SPRZEDAŁEM SIĘ! - napisał Donatan w mediach społecznościowych, ogłaszając udział w kampanii Media Expert. - Dziękuję za zaufanie Pani Dyrektor do spraw Artystycznych w Media Expert CLEO. Jak się sprzedawać to tylko za duże pieniądze, w masywnej kampanii i dla najlepszych!

Donatan triggeruje ludzi
Donatan triggeruje ludzi (Facebook)

Nowe reklamy, w których Cleo śpiewa refren Bo w Media Expert taniej masz, są wsparciem promocji nazwanej "Wielka wyprzedaż". Donatan towarzyszy piosenkarce będąc ubrany w żółty płaszcz, okulary przeciwsłoneczne i łańcuch z logo Media Expert.

bo w Media Expert taniej masz CLEO Z DONATANEM || REKLAMA MEDIA EXPERT 2022

Reklama Media Expert. Donatan kpi z kryzysu mieszkaniowego

Donatan w ramach promocji Media Expert nie poprzestał na zmianie zdjęcia profilowego na Facebooku i zagraniu w spocie reklamowym. Czamara udzielił się pod postem serwisu glamrap.pl na swój temat, gdzie napisał, że na reklamie Media Expert zarobił milion złotych. Donatan "sprzedał się" dla swoich fanów, bo pieniądze przeznaczy na "szczytny" cel, czyli kupnie mieszkań na wynajem.

Donatan triggeruje ludzi
Donatan triggeruje ludzi (Facebook)

Reklama Media Expert. Donatan kpi z kryzysu paliwowego

W kolejnym komentarzu Donatan napisał, że potrzebuje pieniędzy na paliwo do nowego Maybacha. Czamara zaapelował do internautów, aby okazali empatię i wsparcie, ponieważ "bydlak ma 600 koni pod maską i sami wiecie, paliwo idzie jak złe, zwłaszcza że kierowca ma ciężką nogę i jak mnie gdzieś wiezie to zawsze kupę kasy idzie".

Donatan triggeruje ludzi
Donatan triggeruje ludzi (Facebook)

Donatan najwyraźniej reklamuje Media Expert w myśl zasady "nieważne, jak mówią, ważne, by mówili". Pod jego komentarzami na Facebooku o mieszkaniach i Maybachu rozpętała się burza. Czamara dodatkowo podsyca dyskusję, pisząc że "pieniądze będą kapały z różnych stron".

Donatan triggeruje ludzi
Donatan triggeruje ludzi (Facebook)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 13
  • emoji kupka - liczba głosów: 26
Pika,zgłoś
Dno i wodorosty
Odpowiedz
0like0dislike
Wiślak,zgłoś
Donatan to chłopski filozof a nie muzyk .
Odpowiedz
0like0dislike
AntyDon,zgłoś
No to chyba juz tam nic nie kupie
Odpowiedz
7like2dislike
Zobacz komentarze: 4
Komentarze (4)
arrow
"Squid Game: The Challenge". Jest pierwszy zwiastun