ludzie
Jarosław Kaczyński proponuje młodym "nowy model życia". A mi jest słabo [OPINIA]
Kim jest Mortalcio i jego dziewczyna?

Do GENZIE dołączyła… "kopia Friza i Wersow". Kim jest Mortalcio?

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,22.11.2021 13:00

Fani są rozjuszeni, ponieważ do projektu Genzie nie dołączył nikt… powszechnie znany i lubiany. Ostatni pokój zapełniła para: Mortalcio oraz Kartonii. Dlaczego sekcja komentarzy jest tak źle nastawiona do nowych członków Genzie?

bGxtPALD

"Twoje 5 Minut!" zostało oficjalnie zakończone 14 listopada. Program wygrał Bartek, Hania i Faustyna. Dołączyli oni do nowego tworu wzorowanego na Ekipie, czyli Genzie. Każdy liczył na wygraną Bartka, więc… teoretycznie nikt nie powinien być zawiedziony. Problem jest taki, że do projektu Genzie miały dołączyć jeszcze dwie osoby. Sam przewidywałem, że chodzi o chłopaków z kanału "110%", ale okazało się, że chodzi o parę - Mortalcio i Kartonii.

Kim jest Mortalcio i Kartonii?

Najprościej byłoby przyrównać tego pierwszego do Friza, a Kartonii do Wersow. Ale to nie ma sensu z wielu powodów. Mortalcio to 22-letni twórca internetowy, który podczas swojej kariery zebrał prawie 600 tys. subów na YouTube. Jego content opierał się w głównej mierze na "robieniu tego, co robił Friz". Przez jakiś czas należał także do "Domu Kumpli", czyli… kopii Ekipy. Mieszkał też jakiś czas w Anglii, ale powrócił na nasze rodzime ziemie.

Notka: Ekipa też nie jest żadnym nowym tworem. Przecież lata temu Jake Paul miał swój Team 10, także… xD

Ok, był popularny, zebrał tysiące subów i to się liczy. Niestety - jedyne, co pozostawił na swoim kanale, to piosenki.

MORTAL ft. Kartonii - Terapia (prod. Bervi)

Walczył także na galach Fame MMA 8 i 9, gdzie wygrał z m.in. "Hejterem".

FAME 8: Mortalcio vs Hejter (zapowiedź walki)

Kartonii podobnie usunęła całą swoją historię. Także jedyne, co teraz zobaczycie, to film o jej 21. urodzinach:

MOJE 21 URODZINY

Na materiałach tworzą fajną parę i miło się ich ogląda. Dlatego pewnie też Friz przyciągnął ich do GENZIE. Mają zasięgi, jakiśtam fanbase i dla reklamodawców będą dobrym haczykiem. Bo jak jeszcze taki Bartek nie ma ugruntowanej pozycji, tak Mortalcio jest już trochę w internetach.

bGxtPALF

Fani nie są zadowoleni z nowych członków

Najłatwiej oddać głos widzom. Bo to ich zdanie powinno być ważne dla Friza i nowej Ekipy:

Szczerze to odechciało mi się śledzić ten projekt jak zobaczyłem kogo oprócz tej zajebistej trójki będę musiał tu oglądać, pozdro
Oglądając odcinki z nowymi członkami, czuję taką "sztuczność" tego wszystkiego. Brakuje mi tu Matiego, Loka i Kini


>Wy*banie Kini, Matiego i Loka
>Wzięcie do Genzie Mortalcia i jego dziewczyny
XDDD Mrożon coś ty od*ebał…

Paradoksalnie to Mati, Loku i Kinia są największymi wygranymi, bo nie muszą tego nagrywać przez rok i niczego udawać, a już są mega sławni

xD pierwsza minuta filmu a ja już mam ochote przestać śledzić cały projekt

Dramat 😬 a zapowiadało się tak dobrze 🤷🏼‍♀️ wybór parki z pieskiem, zamiast wziąć całą ostatnią piątkę T5M 👏🙈 Może jeszcze nie jest za późno i naprawicie swój błąd 🥴

No i zobaczenie tych "nowych członków" popsuło całą magię XD

Jakaś nuda ta kopia Friza i Wersow lol

Totalnie się zawiodłam…
Sama jestem „starszym” widzem (23 lata) i tak jak ekipę z t5m oglądało mi się super, to tutaj odczuwam ciarki żenady…
Szkoda, że nie stworzyli ekipy tylko z uczestników t5m.
Niestety, ale nie da się tego oglądać po takim fajnym kontencie, jaki był w t5m :(

Nawet udało mi się wyciągnąć komentarz… CTSG87:

bGxtPALH

Poprzednia część programu mi się podobała i oglądałem całość, wkręciłem się nawet. Jak będzie teraz - ciężko powiedzieć. Zakładam, że pierwsze odcinki będą dość nudne i sztuczne, zanim uczestnicy oswoją się z nową rolą. Jeśli wyjdzie z tego słodko-pierdzące, bezpieczne show o niczym, to zdecydowanie nie jestem targetem. Jeśli zbudują swój własny klimat i dynamikę relacji między uczestnikami, to może będzie okej. I nie mam tu na myśli fekalnych żartów Bartka. ;> Dziś wyraźnie to nie zagrało, ale tak jak mówię - będę zaglądał i zobaczę jak się to rozkręci.

Jest jedno duże "ale"

Może warto byłoby dać nowym uczestnikom projektu trochę czasu? Dla obecnych fanów Genzie Patryk i Wika są kompletnie nowi, nieznani. Friz w "T5M" pozwolił oswoić się swojej fanbazie z takim Bartkiem przez prawie miesiąc. To też jego błąd, ponieważ osoby z T5M były bardzo silne. Na tyle, że członkowie drugiego etapu stworzyli wokół siebie ogromną rzeszę fanów.

Taki Mateusz jest ciągle na świeczniku. Czy tylko na moim TikToku wyświetla się codziennie? Friz przez "Twoje 5 Minut!" stworzył, chcąc nie chcąc, kilku nowych influencerów. Nie mógł zabrać do domu Genzie wszystkich - logiczne.

bGxtPALN

Ale z drugiej strony, to stworzyło automatyczny dystans do nowej dwójki. Według wielu są oni sztucznie dodani do paczki. Takie są odczucia fanów. Naturalnie mają oni prawo do posiadania własnej opinii.

To sytuacja rodem ze szkoły, gdzie ktoś odchodzi z klasy - a na jego miejsce przychodzi ktoś "nowy". Pomimo tego, że osoba może wydawać się spoko, to trudno tak od razu zastąpić poprzednich znajomych. Dzieje się tutaj dokładnie to samo. Dajcie chwilę Kartonii i Mortalciowi, mogą się rozkręcić.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Zumba 123,zgłoś
Mam nadzieję że kiedyś spodkamy genzie i dokończę do nich pozdrawiam ❤️🥰😁
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Dawid,zgłoś
To że są parą nie oznacza odrazu że to kopia Wersow I Friza
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Fankakartonii,zgłoś
Oni są najlepsi! Super wybór dokonał Friz a reszta obserwatorów się do nich przekona już niebawem! ❤️❤️❤️
Odpowiedz
3
like
2
dislike
Komentarze (3)
arrow
Zbita Filiżanka na YouTube. Stereotypy, obrażanie i szurowanie