Fusialka rozpoczęła swoje Genzie?

Genzie: fani krytykują NUDĘ i członków. A Fusialka tworzy filmy z uczestnikami "Twoje 5 Minut!": Matim, Kingą i innymi

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,06.12.2021 13:00

Czy projekt Genzie już zaczyna wkurzać fanów? Rosnąca lawina negatywnych komentarzy zdaje się to potwierdzać. Ale co to? Czyżby inna członkini Ekipy przez "przypadek" zaczęła nagrywać z przegranymi z "Twoje 5 Minut!"?

To tak w skrócie: ostatnio była duża wrzawa w internecie przez dołączenie do Genzie chłopaka Hani. Więcej o tym pisałem w piątek, ale jedyne co potrzebujecie wiedzieć teraz to to, że fani są na maksa wkurzeni przez brak ulubionych członków w projekcie. Zamiast Mateusza, dostali losowego chłopaka... chłopaka Hani.

Jak bardzo fani są niezadowoleni z obecnego składu Genzie?

Jednym słowem: wybitnie. Odcinki, w których nie ma kolaboracji z Ekipą lub w których członkowie nie wykonują "czegoś ekstremalnego", zbierają coraz mniej wyświetleń. Komentarze po 16 odcinkach nie zmieniły swojego tonu:

Nie no, przecież to musi być jakiś prank. To jest niemożliwe mieć taką szansę, taki budżet, takie możliwości i nagrywać takie g*wno XDDDD;

Zaproszenie Bartka tak szybko do Genzie to wielki błąd. Mógł gościnnie występować w odcinkach, aby zobaczyć czy widzowie go polubią i jeśli tak, to wtedy pomyśleć o "dołączeniu" go do projektu, a nie tak od buta wbita do projektu i elo;

Zastanawiam się co Hania i Faustyna wnoszą do tych odcinków xD Bez porównania np. z ostatnim filmem fusialki z super ekipą :D;

Wczorajszy film u Fusialki z uczestnikami T5M pokazał, że to tamta czwórka powinna wygrać program;

Matter,Loku,Bartula i Michu to jest to, co chciałabym oglądać;

Mam nadzieję że Kasia będzie robić więcej odcinków z Kinią, Matim, Lokiem i Michałem, bo one są zaje*iste;

Gdyby nowego Bartka i Hanię zastąpić wczorajszymi uczestnikami odcinka u Fusialki ten projekt byłby milion razy lepszy, odkąd Bartek dołączył Hania, całkiem zmieniła nastawienie, wyglada to jakby cały czas poświęcała teraz jemu i znudziła się nagrywkami, tak jak Mortalcio i jego dziewczyna, naprawdę robią dobrą robotę, tak ta dwójka psuje klimat;

Wczorajszy film Fusialki oglądało się 100 razy przyjemniej niż to, bo chociaż był on ciekawy;

impreza z matim lokiem michem i kinga>>>>>>impreza genzie;


Imo skończyło się na TW5 teraz straszna ch*joza;

Nie jest zbyt dobrze. Jedynie ostatni odcinek, gdzie Genzie zrobiło imprezę z m.in. Ekipą oraz gng/Masnym Benem i jego gwardią, przyciągnął trochę pozytywnego światła. Ale więcej pozytywnej atencji zebrał inny film.

W skrócie: Fusialka nagrała odcinek z byłymi uczestnikami "Twoje 5 Minut!"

Fusialka podczas świątecznych vlogów (czy też "Vlogmasów" - czy tylko ja nienawidzę tej nazwy?) nagrała odcinek z Matim/Matterem, Lokiem, Michałem i Kingą.

TA IMPREZA NAS PRZEROSŁA... | VLOGMAS #2 ❄️

Najprościej można to opisać jako "Genzie 2.0" lub "Genzie, którego fani chcieli". Realnie odtworzone zostało to, co Bartek, Hania i Faustyna robią w domu Friza - tylko bez napinki.

Friz: "zrobiłem najlepszą Ekipe Genzie z Faustyna, Bartkiem Hanią , Mortalciem ....."
Fusialka: "Potrzymaj mi piwo";

Jak to jest, że udział Mattera, Loka, Micha i Kingi przez 15 minut jest lepszy niż wszystkie odc Genzie hah;

Świetny pomysł Kasiu, wykorzystać potencjał tej ekipy to darmowy kontent :D;

matterFML, michu, loku, kinga i przemek pro = najlepszy kontent;

Zróbcie z Matiego, Loka, Michała i Kingi "Genzie 2.0" - to dopiero będzie petarda :D;

nie no Kasia rozwalila tym odcinkiem , ekipa właśnie takich odcinków czyli takie irl bardziej i prawdziwe reakcje i zachowania ludzkie, a nie stary odgrzewany kotlet jak genzie. pozdrawiam z rodzinką;

Ekipa na którą nie zasługujemy, nikt nie prosił każdy potrzebował;


Dawno nie widziałem tak dobrego filmu, serio. Chyba najlepszy na kanale;


robią lepszą robotę niż genzi 😂fusialka rób z nimi filmy będzie lepszy kontent niż genzi

I szczerze? Overall to osoby u Fusialki lepiej wypadły

Dlaczego tak się stało? Może dlatego, że każdy chciał powrotu Matiego czy Kingi? Jeden odcinek u Fusialki przyniósł wielu osobom więcej zabawy, niż tydzień contentu od "Genzie". Ale z drugiej strony, nowa Ekipa Friza nagrywa pod ogromną presją.

Chcą sprostać oczekiwaniom daily, które może być wyczerpujące. Taki Mati pojawił się przed imprezą, pobawił się trochę i zaraz wróci do domu. A "Genzie" będzie czekać na kolejne nagrywki. Z trzeciej strony, chłopaki i Kinga wyszli świetnie. Może to byłaby droga do lepszej Ekipy: zastąpić Friza taką Fusialką w projekcie?

Przyszłość pokaże, czy coś się zmieni w projekcie. Zdecydowanie przywrócenie niektórych uczestników "Twoje 5 Minut!" wyszedł na dobre Ekipie. Fani chcą ich powrotu, a Friz teoretycznie może im to zaoferować. Jak? Wszystko leży w jego rękach.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 18