x

Lody Genzie nadchodzą. Wyciekł spot i szczegóły nowych produktów

Źródło zdjęć: © X
Oliwia Ruta,
28.02.2024 17:15

Od kilku dni w internecie krążą plotki na temat nowych lodów od Genzie i Ekipy. Pogłoski rozsiewane przez internautów stają się prawdą. Dowodem na to jest spot reklamujący nowe produkty od influencerów. Oto Lody Genzie i co o nich wiadomo.

Friz to obecnie jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Jego kanał obserwuje ponad 5 mln osób. Influencer słynie z organizowania dużych projektów, które również zdobywają wiralowe zasięgi. W 2020 r. założył grupę o nazwie Ekipa Friza. Inicjatywa odniosła ogromny sukces. Youtuber zdecydował wypuścić specjalny merch sygnowany logiem projektu. Nie jest to jednak kolaboracja z firmą odzieżową, a osobna marka założona przez Friza o nazwie Ekipa To Nosi.

W ofercie sklepu Ekipy można znaleźć przeróżne rzeczy, rozpoczynając od koszulek, bluz, spodni, czapek, szalików, kończąc na słodyczach czy napojach. Największą popularnością cieszyły się jednak Lody Ekipy, które do sklepów weszły w maju 2021 r. Wtedy fani projektu biegali od sklepu do sklepu, żeby tylko spróbować przysmaku. Niektórzy nawet spieniężali opakowania po lodach. Być może niedługo przyjdzie czas na kolejną falę aukcji po Lodach Genzie.

trwa ładowanie posta...

Czas na Lody Genzie. Co wiadomo?

Po projekcie Ekipa przyszedł czas na kolejny. Genzie to grupa początkujących influencerów, których Friz wybrał za pomocą programu "Twoje 5 Minut". Pierwsza edycja teleturnieju odbyła się w 2021 r. Celem programu było znalezienie członków do nowego projektu. Aby wziąć udział w formacie, należało udostępnić krótkie nagranie przedstawiające siebie w sposób kreatywny.

Spośród zgłoszeń wybrano 13 potencjalnych kandydatów, którzy mogliby wejść w skład grupy. Uczestnicy zabawy rywalizowali między sobą w różnych challenge'ach. Na koniec Friz wyłonił dwóch zwycięzców - Hanię Puchalską "Hi Hanię" i Faustynę Fugińską "Fausti".

trwa ładowanie posta...

Genzie szybko wspięło się na wyżyny popularności. Grupa odniosła podobny sukces, co poprzedzający ich projekt - Ekipa Friza. Fani youtuberów zaczęli domagać się merchu influencerów. Tak powstał Genzie Store, w którym można kupić ubrania, gadżety oraz akcesoria. Niedługo do oferty produktów sygnowanych logiem Genzie trafią lody. Znamy już pierwsze smaki przekąsek.

Lody Genzie. Kiedy? Przecieki o przekąsce

Informacja o Lodach Ganzie nie została jeszcze oficjalnie podana przez członków grupy. Zdradził ich wniosek złożony przez firmę Koral o rejestrację znaku towarowego "Lody GenZie" oraz "Lody GenZie by Ekipa" w Urzędzie Patentowym. Na ten moment wiadomo, że przysmak z początku będzie dostępny tylko w sieci sklepów Żabka.

trwa ładowanie posta...

Znamy również pierwszy smak przekąski. Prawdopodobnie na wiosnę do sprzedaży trafią szerbetowe (szerbet to turecki napój na bazie soku owocowego, syropu z dodatkiem ziół lub płatków kwiatów) Lody Genzie o smaku arbuz-limonka. Ich opakowanie do złudzenia przypomina Lody Ekipy, które również doczekają się nowego smaku - sorbet mango w polewie o smaku cytrynowym z cukrem strzelającym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

wyciek reklamy Nowych lodów ekipy i genzie !!!

Kiedy Lody Genzie? Wszystko, co wiadomo

Dodatkowo w internecie pojawiły się przecieki oficjalnego spotu nowych lodów. Grają w nim zarówno członkowie Ekipy, jak i Genzie. Akcja reklamy dzieje się na terenie prywatnego klubu, do którego wstęp mają tylko wybrane osoby. Przepustką na imprezę okazał się być zapas nowych Lodów Ekipy i Genzie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 48
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 5