"Death Stranding" za darmo. Promocja Epic Games Store sprawiła… że serwery nie wytrzymały

"Death Stranding" za darmo. Promocja Epic Games Store sprawiła… że serwery nie wytrzymały

Źródło zdjęć: © Epic Games Store, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,26.12.2022 11:00

Jedna z najciekawszych gier ostatnich lat, "Death Stranding", jest dostępna kompletnie za darmo. To sprawiło, że serwery nie wytrzymały napływu fanów. Ale spokojnie, teraz i wy możecie poznać przygody Sama Bridgesa.

Kto nie lubi rzeczy za darmo? Kiedyś tytuł kosztował po 200-300 złotych, a teraz można go dorwać kompletnie bezkosztowo. Kilkanaście godzin świetnej rozgrywki za cenę samego prądu, który potrzebujemy do pobrania gry? To brzmi jak świetny plan na… nowy rok!

"Death Stranding" dostępne za darmo. Serwery Epic Games Store nie wytrzymały tego

W corocznej promocji, gdzie Epic Games Store rozdaje kilkanaście gier z okazji świąt, doszło do niesamowitego ewenementu. Każdy spodziewał się średniaków, które mają już kilka lat - i nikt za bardzo się nimi nie interesuje. Kto normalny rozdawałby np. nowe "Call of Duty", które dopiero co wyszło.

trwa ładowanie posta...

Ale prezent na pierwszy dzień świąt przerósł oczekiwania nawet najbardziej niezadowolonych graczy. Bo oto Epic Games postanowiło rozdać jeden z najlepszych symulatorów chodzenia pieszo: "Death Stranding".

Całkiem świeży tytuł z 2019 roku z PS4, który miał swoją premierę na komputerach stosunkowo niedawno. O tym, jak możecie pobrać tę grę (śpieszcie się, czas jest bardzo ograniczony!) będzie zaraz.

Serwery nie wytrzymały napływu graczy, serio. Epic musiał wydać oświadczenie na Twitterze, ponieważ dostęp do platformy był niemożliwy w późnych godzinach wieczornych:

trwa ładowanie posta...

Ała.

Jak dostać za darmo "Death Stranding"? I dlaczego to nie jest "najlepsza wersja"?

Odebranie "Death Stranding" jest możliwe tylko do 17:00 26 grudnia, więc najpewniej musicie się pośpieszyć. Potrzebujecie konta Epic Games - możecie go stworzyć poprzez zalogowanie się przez Google czy konto Apple. Potem odebranie tytułu to tylko znalezienie na stronie głównej ogromnego ekranu "Free Games", gdzie widnieje "Death Stranding". Proste? Banalne.

Death Stranding za darmo
Death Stranding za darmo (Epic Games Store)

Chociaż to nie jest najlepsza forma rozgrywki. Za cenę 0 złotych dostajemy jedynie podstawową wersję gry. Ta lepsza, opatrzona podtytułem "Director’s Cut" jest dostępna jako płatny dodatek. Za 25 złotych, dostajemy m.in. wsparcie 4K, odblokowanie klatek na sekundę czy masę dodatkowego contentu. Ot, za darmo dostajemy tylko podstawę. Za najlepsze doświadczenie płynące z gry trzeba trochę dopłacić.

Death Stranding Director's Cut, dodatek w Epic Games Store
Death Stranding Director's Cut, dodatek w Epic Games Store (Epic Games Store)

Dodatek "Director’s Cut" znajdziemy w sklepie Epic Games Store w osobnej karcie "Death Stranding: Director’s Cut" za 25,20 zł. Czy warto? Jeżeli chcecie poznać ten niesamowity tytuł w najlepszej formie, to tak - warto.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Poprawiam się!! Epic się pomylił i na początku udostępnił wersję Directors cut,która udało mi się dodać do biblioteki gier,po jakimś czasie podmienili grę na podstawkę :D Na jednym koncie mam więc wersję Directors cut,a na drugim podstawową. LOL :D
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
autor sam nie wie o czym pisze! to jest wersja directors cut!!!!! a nie podstawowa!!!!!
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się