pop-qultura
Weszła do windy i zniknęła. Netflix zrobił o niej serial
Deadpool 3

"Deadpool 3" nadchodzi! Znamy szczegóły nowej odsłony serii

Jakub Tyszkowski,12.01.2021 10:56

Uff, kamień spadł nam z serca. Zobaczymy kolejną odsłonę przygód niezniszczalnego najemnika. Niestety, nie stanie się to prędko...

bDzsaLqX

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, ogłosił, że "Deadpool 3" otrzyma kategorię wiekową R. Tytuł nie powinien więc stracić na charakterystycznym, czarnym humorze, który wyróżniał poprzednie odsłony serii. Fani Deadpoola obawiali się bowiem, że po tym, jak Disney przejął 20th Century Fox, kolejna część przygód pyskatego najemnika otrzyma kategorię wiekową PG-13. A to byłoby bez sensu, prawda?

Kevin Feige potwierdził, że za scenariusz "Deadpoola 3" odpowiedzialne są siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Loeglin. Nad fabułą czuwa rzecz jasna Ryan Reynolds, aktor wcielający się w głównego bohatera produkcji. Z dobrych wieści – "Deadpool 3" będzie częścią Kinowego Uniwersum Marvela. Oznacza to, że w filmie znajdziemy nawiązania do innych superbohaterskich produkcji Marvela.

O tym, że powstanie 3. część przygód Deadpoola, dowiedzieliśmy się z konta na Instagramie Ryana Reynoldsa. Aktor wrzucił post, w którym napisał: "Pierwsza sprawa: Znaleźć faceta, który zabił Bambiemu mamę".

"Deadpool 3" – kiedy premiera?

Kevin Feige przyznaje, że nową odsłonę przygód niezniszczalnego najemnika ujrzymy nieprędko. Chodzi nie tylko o to, że wytwórnia jest zaangażowana w inne, pilniejsze projekty, ale i o grafik Ryana Reynoldsa. Aktor jest rozchwytywanym, hollywoodzkim aktorem, dlatego w obecnym roku na pewno nie wcieli się w rolę Deadpoola. Produkcja rozpocznie się więc najszybciej... w 2022 roku.

Deadpool | Trailer [HD] | 20th Century FOX

Skoro jesteśmy w temacie nowych produkcji ze stajni Marvela – sprawdźcie, jaki sekret przez przypadek wyjawił Chris Pratt w rozmowie z Tomem Hollandem.

Komentarze (0)
arrow
Ana de Armas i Ben Affleck rozstali się. "To ona z nim zerwała"