Deadpool 3

"Deadpool 3" nadchodzi! Znamy szczegóły nowej odsłony serii

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.01.2021 11:56

Uff, kamień spadł nam z serca. Zobaczymy kolejną odsłonę przygód niezniszczalnego najemnika. Niestety, nie stanie się to prędko...

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, ogłosił, że "Deadpool 3" otrzyma kategorię wiekową R. Tytuł nie powinien więc stracić na charakterystycznym, czarnym humorze, który wyróżniał poprzednie odsłony serii. Fani Deadpoola obawiali się bowiem, że po tym, jak Disney przejął 20th Century Fox, kolejna część przygód pyskatego najemnika otrzyma kategorię wiekową PG-13. A to byłoby bez sensu, prawda?

Kevin Feige potwierdził, że za scenariusz "Deadpoola 3" odpowiedzialne są siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Loeglin. Nad fabułą czuwa rzecz jasna Ryan Reynolds, aktor wcielający się w głównego bohatera produkcji. Z dobrych wieści – "Deadpool 3" będzie częścią Kinowego Uniwersum Marvela. Oznacza to, że w filmie znajdziemy nawiązania do innych superbohaterskich produkcji Marvela.

O tym, że powstanie 3. część przygód Deadpoola, dowiedzieliśmy się z konta na Instagramie Ryana Reynoldsa. Aktor wrzucił post, w którym napisał: "Pierwsza sprawa: Znaleźć faceta, który zabił Bambiemu mamę".

trwa ładowanie posta...

"Deadpool 3" – kiedy premiera?

Kevin Feige przyznaje, że nową odsłonę przygód niezniszczalnego najemnika ujrzymy nieprędko. Chodzi nie tylko o to, że wytwórnia jest zaangażowana w inne, pilniejsze projekty, ale i o grafik Ryana Reynoldsa. Aktor jest rozchwytywanym, hollywoodzkim aktorem, dlatego w obecnym roku na pewno nie wcieli się w rolę Deadpoola. Produkcja rozpocznie się więc najszybciej... w 2022 roku.

Deadpool | Trailer [HD] | 20th Century FOX

Skoro jesteśmy w temacie nowych produkcji ze stajni Marvela – sprawdźcie, jaki sekret przez przypadek wyjawił Chris Pratt w rozmowie z Tomem Hollandem.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0