muzyka
Hejt na Oliwkę Brazil. Raperka musiała wyłączyć komentarze
Instafest co to

Czym jest Spotify Instafest? To twój wymarzony festiwal

Źródło zdjęć: © Canva, Instafest
Anna RusakAnna Rusak,29.11.2022 14:30

Spotify postanowiło trochę umilić nam oczekiwanie na Spotify Wrapped 2022. Już teraz możecie sprawdzić, jak wyglądałby wasz wymarzony festiwalowy line-up i dostać od Spotify rachunek za dotychczasowe przesłuchania.

Czekacie na Spotify Wrapped 2022? Oli w tekście dotyczącym tego corocznego, najlepszego muzycznego zestawienia pisze, że najprawdopodobniej dostaniemy je już na początku grudnia. Spokojnie, mamy więc coś na pocieszenie dla wszystkich, którzy już nie mogą się doczekać na listę ulubionych artystów i utworów z 2022 roku.

Spotify już nie raz oferował nam różne zestawienia muzyczne. W czerwcu pojawiło się np. Spotify Pie, które pokazywało, kogo i czego w danym miesiącu słuchaliście najczęściej. Teraz możecie zobaczyć, jak wyglądałby festiwalowy line-up stworzony z waszych ulubionych wykonawców.

Spotify Instafest co to?

Umówmy się, nawet jeśli kiedyś byliście na jakimś festiwalu, bo chcieliście wybrać się na koncert swojego ulubionego artysty, który akurat tam występował, to nigdy nie byliście w pełni usatysfakcjonowani z całego line-upu. Tym razem może się to zmienić.

Spotify postanowiło spełnić marzenia wszystkich fanów festiwali i zaproponowało użytkownikom stworzenie ich wyjątkowych line-upów. Spotify Instafest to generator, dzięki któremu możecie sprawdzić, kto zagrałby na waszym wymarzonym, całkowicie idealnym festiwalu.

trwa ładowanie posta...

Jak działa Spotify Instafest?

Instafest bazuje na przesłuchanych przez was utworach i wykonawcach na Spotify. Wystarczy, że wejdziecie na stronę instafest.app, a potem zalogujecie się na swoim koncie z muzycznej platformy. Chwilę później dostaniecie wymarzony, festiwalowy line-up stworzony na podstawie waszych muzycznych odsłuchań na przestrzeni ostatnich 4 tygodni na Spotify.

Możecie też sprawdzić, jak zmieniłby się, gdybyście na swój festiwal zaprosili najczęściej słuchanych artystów z ostatnich 6 miesięcy i od początku używania platformy. Co więcej, jeśli chcecie możecie zmienić też tło swojego line-upu. Do wyboru macie plakat w stylach: LA Twilight na Malibu Sunrise lub Mojave Dusk. Tak przedstawia się mój:

Spotify instafest
Spotify instafest (instafest)

Muzyczne rachunki od Spotify - czym jest Receiptify?

Jak więc widzicie, oczekiwanie na Spotify Wrapped nie musi być takie nieprzyjemne. Jeśli stworzyliście już swoją festiwalową listę artystów, to może chcielibyście się też dowiedzieć, jaki muzyczny rachunek przez cały czas użytkowania platformy, wystawiło wam Spotify?

Jakiś czas temu pojawił się również taki generator. Działa na takiej samej zasadzie jak Spotify Instafest. Wystarczy się zalogować przez Spotify na stronie receiptify.herokuapp.com, by dostać rachunek za utwory, których słuchaliście przez ostatni miesiąc, ostatnich 6 miesięcy lub od początku używania platformy!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Komentarze (0)
arrow
Oreo x BLACKPINK. Spróbowałem i nie jestem zaskoczony [TEST]