lifestyle
Uniwersum Magicala się rozszerza: "Tylko pokazujesz d*pę na Instagramie"
Spotify Pie

Spotify Pie - nowe podsumowanie miesięczne od Spotify. Czego słuchacie najczęściej?

Źródło zdjęć: © Spotify, twitter
Anna RusakAnna Rusak,08.06.2022 16:30

To trochę takie Spotify Wrapped, ale dostajecie aktualizację co miesiąc. Spotify Pie to strona, która pozwoli wam sprawdzić, jakich gatunków i wykonawców najczęściej słuchaliście na platformie w tym miesiącu.

Lubicie swoje coroczne podsumowania Spotify? Nie wiem, jak wy, ale ja zawsze wyczekuję momentu, w którym zostanie mi udostępnione moje Spotify Wrapped. Może ucieszy was wiadomość, że teraz możecie mieć dostęp do podobnej funkcji przez cały czas?

Student Uniwersytetu Kalifornijskiego właśnie opracował specjalną stronę, która zbiera wasze dane ze Spotify i pokazuje je na przejrzystym wykresie. Czas, żebyście poznali Spotify Pie.

Spotify Pie - co to?

Spotify Pie opracował Darren Huang - student Uniwersytetu Kalifornijskiego. Jego system zbiera dane dotyczące słuchanych przez was wykonawców i gatunków na Spotify i przekształca go w wykres kołowy.

To trochę takie Spotify Wrapped, do którego macie dostęp w zasadzie cały czas. Co prawda opcja nie jest jeszcze dostępna dla użytkowników Apple Music, ale kto wie, może niedługo twórca wypuści też taką wersję wykresów. W każdym razie, biorąc pod uwagę zainteresowanie tą funkcją, jest to bardzo prawdopodobne!

trwa ładowanie posta...

Jak działa Spotify Pie?

Żeby dostać swój wykres, musicie wejścia na stronę Spotify Pie. Zostaniecie tam poproszeni o zalogowanie się na swoje konto Spotify. Proste? No raczej. Jak tylko to zrobicie, to dostaniecie piękny wykres, który pokaże, jakich gatunków i wykonawców najczęściej słuchaliście w tym miesiącu. Gdy najedziecie kursorem na sekcję, okaże się też, który artysta przeważa w waszych odsłuchach przy konkretnym gatunku.

Cóż, u mnie np. obyło się bez zaskoczeń i wyszło, że najczęściej słucham Harry’ego Stylesa i jego nowej płyty "Harry’s House". Jeśli jednak wy prowadzicie bardziej zróżnicowane odsłuchy, to myślę, że wynik może was zaciekawić i zaskoczyć!

trwa ładowanie posta...

 Źródło: dexerto.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 64
  • emoji ogień - liczba głosów: 173
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 18
  • emoji smutek - liczba głosów: 22
  • emoji złość - liczba głosów: 16
  • emoji kupka - liczba głosów: 226
Komentarze (0)
arrow
Kacper Blonsky zrobi sobie matching tatuaż z fankami